Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ strip kumparan baja tahan karat ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "strip kumparan baja tahan karat" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
Endüstriyel ve yüksek katlı binalar için çelik çubuk
| Uygulama | Endüstriyel ve Yüksek Katlı Binalar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Seviye | HRB 400/500 BS460 |
| Yüzey işleme | Galvanizli, Cilalı, Vb. |
BS460 İnşaat projelerinde yüzey tedavisi için galvanizli deforme çelik çubuk
| Şekli | Çubuk |
|---|---|
| Uzunluk | 6m veya gereği olarak |
| Malzeme | Çelik |
| Ürün Adı | Deforme Çelik Çubuk |
İnşaat projeleri için çeşitli yüzey tedavileri ile HRB 400 Çelik Rebar
| Uzunluk | 6m veya gereği olarak |
|---|---|
| Ürün Adı | Deforme Çelik Çubuk |
| Seviye | HRB 400/500 BS460 |
| Şekli | Çubuk |
Derin Çizim Paslanmaz Çelik Çember 0.18mm-2.5mm DDQ Soğuk Çevirilmiş
| Sertlik | Tam sert, Yumuşak, Yarı DDQ, DDQ (Derin çekme kalitesi) |
|---|---|
| Şekli | daire |
| Kalınlık | 0,18 mm - 2,5 mm |
| Yüzey işleme | 2B veya müşteri ihtiyacına göre |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik dairesi Kalınlığı 0.18mm-2.5mm Tam sert
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teknik | Sıcak Haddelenmiş / Soğuk Haddelenmiş |
| Şekli | daire |
| Kalınlık | 0,18 mm - 2,5 mm |
DDQ 2B Çelik Çember Sertliği Derin Çizim İçin Soğuk Lastiklenmiş 0.18mm - 2.5mm
| Şekli | daire |
|---|---|
| Sertlik | Tam sert, Yumuşak, Yarı DDQ, DDQ (Derin çekme kalitesi) |
| Yüzey işleme | 2B veya müşteri ihtiyacına göre |
| Kalınlık | 0,18 mm - 2,5 mm |
GB sertifikalı paslanmaz çelik dikişsiz boru ASTM AISI cilalı
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uzunluk | Özel |
| Teslimat | Mevduatın ardından 7-15 gün |
Western Union ödeme ile özel cilalı paslanmaz çelik dikişsiz boru
| Teslimat | Mevduatın ardından 7-15 gün |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Cilalı |

