Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
Industrie RVS Cirkel Koudwalsen 2D 2B BA Tisco 0.18mm-2.5mm
| Productnaam: | Roestvast stalen ronde plaat |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw, Keukengerei, Decoratie, chemisch product, Industrie |
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, EN, GB |
0,8 mm-5,8 mm roestvrijstalen hoekstang SS201 SS304 SS316 koudgetrokken
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
Q235 Q235B Q345 roestvrij staalprofiel 0,8 mm - 5,8 mm aangepast glazen balustrade
| Eigenschappen: | Roestvrijstalen U-kanaal C-kanaal |
|---|---|
| Grootte: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, of aangepast |
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
1.0m-6.0m RVS Hoek Bar 50x37mm-400x104mm ISO CE Wanddecoratie
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
| Dikte: | 0.8mm5.8mm, of aangepast |
Constructie Roestvrij staal C-profiel 0,8 mm-5,8 mm SS201 SS304 SS316
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
Aangepaste vorm RVS hoek Bar Rose goud zilver blauw paars
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
| Grootte: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, of aangepast |
Buigende snijhoekstang roestvrij staal 304 0,8 mm - 5,8 mm
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Grootte: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, of aangepast |
| Dikte: | 0.8mm5.8mm, of aangepast |
SS201 roestvrijstalen hoekstang SS304 SS316 U kanaal C kanaal
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
| Grootte: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, of aangepast |
0,8 mm-5,8 mm roestvrijstalen hoekstang
| Grootte: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, of aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 0.8mm5.8mm, of aangepast |
| Lengten: | 1.0m6.0m, of aangepast |
Decoratie RVS profielmuur 1.0m-6.0m Aangepast snijden
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Dikte: | 0.8mm5.8mm, of aangepast |
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |

