Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
SS van de bedelaars Hairline Spiegel Rol 201 2b-Roestvrij staalstrook 0.1mm
| Norm: | GB, AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Betalingstermijn: | FOB- CIF CFR DDP DDU DAP |
| Rolgewicht: | 3-5 ton/Rol of als uw verzoek |
Spleetrand 304 Roestvrij staalrol 1000mm - 1550mm 6.0mm
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Prijstermijn: | FOB, CIF, CFR, Enz. |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
Van de het Roestvrije staalstrook van ASTM AISI Rol 1000mm2000mm 2B 8K
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het snijden, het Buigen, het Lassen, Ponsen, Enz. |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Gegalvaniseerd, Met een laag bedekt, Enz. |
Lassenss Strook 1219mm Koudgewalste 1250mm van de Roestvrij staalrol
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
|---|---|
| Rolgewicht: | 3~5 Ton |
| Betalingstermijn: | FOB- CIF CFR DDP DDU DAP |
0.1mm eindigt de Standaard ENGELSE Staalrol met HLoppervlakte voor Standaard de Uitvoerpakket
| Dikte: | 0.1mm3.0mm |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| betalingstermijn: | T/T, L/C, enz. |
JIS-BEDELAARS 4mm Warmgewalste de Rol van de Roestvrij staalstrook
| Toepassing: | De bouw, Bouw, Deaoration |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
Opgepoetste de Rol2b BEDELAARS 6000mm van het Roestvrij staalponsen
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Enz. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Gegalvaniseerd, Met een laag bedekt, Enz. |
Strook van de het Roestvrije staalrol van ASTM AISI eindigt de warmgewalste met 2b-bedelaars 8k
| Breedte: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Gegalvaniseerd, Met een laag bedekt, Enz. |
1000mm2000mm de Strook van de Roestvrij staalrol voor Industrieel Gebruik
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm3.0mm |
| Lengte: | 1000mm6000mm |
0.1mm3.0mm SGS de Strook van de Roestvrij staalrol met HLoppervlakte eindigt
| betalingstermijn: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Lengte: | 1000mm6000mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

