Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
40g/M2 tot 275g/M2 voorgelakte gegalvaniseerde staalplaat in rol 0,125 mm tot 4,0 mm
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
| Zinkdeklaag: | 40g/m2 tot 275g/m2 |
AISI Koudgewalst SS Rolroestvrij staal 316L 410S 430 1000*2000mm
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
|---|---|
| Breedte: | 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm |
| Lengte: | zonodig |
0,125 mm tot 4,0 mm PPGI
| Productnaam: | PPGI-Staalrol/Blad |
|---|---|
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
Q195 Q235 Q345 Voorgelakt gegalvaniseerd staal ISO JIS AS EN ASTM
| Productnaam: | Voorgelakte stalen spoel / plaat |
|---|---|
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Breedte: | 600mm tot 1500mm |
Buigend snijhoekstaalprofiel 0,5 mm-3,00 mm 50x37 mm-400x104 mm
| Productnaam: | Het Profiel van het hoekstaal |
|---|---|
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
Buigen Snijden Carbon Steel C Channel
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Dikte: | 0.8mm5.8mm, of aangepast |
| Lengten: | 1.0m6.0m, of aangepast |
Warmgewalste plaat van koolstofstaal
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Norm: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ENZ. |
DIN 17223-1 verenstaaldraad
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Draadgrootte: | 0,20-12,50 mm |
Q345B Q345C Koolstofstaalplaat
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Norm: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ENZ. |
Industriële spiraalveer SAE1050 SAE1055 SAE1060
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
|---|---|
| Draadgrootte: | 0.20-12.50 mm |
| Productnaam: | Staaldraad |

