Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
0,20-12,50 mm veerstalen kabel
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Gebruik: | Veren, meubels, deur, scherm, weven, spaken, voertuig, industrieel |
47B Koolstofveerstaaldraad 0,20-12,50 mm A 227M GB/T 4357
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Draadgrootte: | 0,20-12,50 mm |
Zwarte zilveren warmgewalste koolstofstaalplaat AISI ASTM DIN 500-1500 mm 600-3000 mm
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Diktetolerantie: | ±0.1mm |
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
Q235B Q345B Warmgewalste Vloeistaalplaat 1219x2438mm 1219x3048mm
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Norm: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ENZ. |
0.3mm800mm de Plaat van het Koolstofstaalblad Warmgewalste Q345B Q345C Dikke 2060mm
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Toepassing: | structureel deel |
Q690C warmgewalste koolstofstalen plaat Q690D Q690E stalen brugplaat
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Techniek: | Warmgewalst, Koudgewalst |
Q345E Q390 Q390B Warmgewalst Koolstofstaalplaat Metaal 0.1mm300mm of zoals vereist
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| norm: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ENZ. |
De Delen van autochassis Warmgewalste Koolstofstaalplaat Op lage temperatuur 5001500mm 6003000mm
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Techniek: | Warmgewalst, koudgewalst |
De warmgewalste 0.1mm300mm Koolstofstaalplaatrangen Q345B Q345C voor de Straal van de Autobalk
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Norm: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ENZ. |
Q620D Q620E Q690A Warmgewalste Vloeistaalplaat 1000x2000mm
| Toepassing: | structureel onderdeel |
|---|---|
| Productnaam: | Warmgewalste koolstofstaalplaat |
| Oppervlaktebehandeling: | Schoonmaken, stralen en schilderen naar wens van de klant |

