Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
Snijden RVS hoekprofiel 50x37mm-400x104mm
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Eigenschappen: | Roestvrijstalen U-kanaal C-kanaal |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
0.8mm-5.8mm Profiel RVS SS201/SS304/SS316 2.44/3.05/4m
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
Buigende Scherpe Roestvrij staalhoekbar 0.8mm5.8mm 1.0m6.0m of Aangepast
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
In het groot Koudgewalste Strook 0.1mm3.0mm 2b van de Roestvrij staalrol
| Breedte: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Enz. |
Ral-kleur voorgelakte gegalvaniseerde stalen spoel PPGI 40g/M2 tot 275g/M2 0,125 mm tot 4,0 mm
| Productnaam: | PPGI |
|---|---|
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
0,17 mm tot 1,5 mm roestvrijstalen cirkel
| Productnaam: | Roestvast stalen ronde plaat |
|---|---|
| Materieel Type: | Magnetisch/Niet-magnetisch |
| Toepassing: | Bouw, Keukengerei, Decoratie, chemisch product, Industrie |
0,125 mm tot 4,0 mm PPGI-spoel 600 mm tot 1500 mm ISO JIS AS EN ASTM
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
| Dikte: | 0.125mm tot 4.0mm |
Roestvrije de Lentestaaldraad 0.2012.50mm DIN 17223-1 voor het Weven van het Deurscherm
| Productnaam: | lasdraad van roestvrij staal |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Gebruik: | Veren, meubels, deur, scherm, weven, spaken, voertuig, industrieel |
ENGELSE 201 202 Roestvrij staalrol van ASTM AISI
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, Enz. |
| Lengte: | 1000mm6000mm |
ISO JIS PPGI AS EN ASTM Voorgelakte staalrol Q195 Q235 Q345
| Productnaam: | PPGI |
|---|---|
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |

