Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
4mm 316 de Strook van de Roestvrij staalrol walste 1250mm koud
| Norm: | GB, AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rolgewicht: | 3-5 ton/Rol of als uw verzoek |
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
100mm 316 de de Strookplaat 2b 8k van de Roestvrij staalrol beëindigt Warmgewalst
| Norm: | GB, AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
| Breedte: | 100mm2500mm of zonodig |
ASTM 304 Strook 0.3mm 0.5mm 3mm SS van de Roestvrij staalrol
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm of als verzoek |
| Norm: | AiSi |
1mm 3mm 304 de Strook van de Roestvrij staalrol op Irrigatiegebied tweede
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
|---|---|
| Breedte: | 100mm2500mm of zonodig |
| Norm: | AiSi |
200 - 800mm de Strook van de Roestvrij staalrol met de de Verwerkingsdienst van de Molenrand
| Rand: | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm3.0mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Gegalvaniseerd, Met een laag bedekt, Enz. |
1000mm - 2000mm Strook van de Roestvrij staalrol 0.25mm - 3.0mm voor Industrieel Gebruik
| Norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Enz. |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
| MOQ: | 1 ton |
De warmgewalste 304 Strook 2b 2500mm van de Roestvrij staalrol
| Norm: | ASTM |
|---|---|
| Dikte: | 0.14mm of zonodig |
| Met: | 100mm2500mm of zonodig |
Austenitic 316 Strook van de Roestvrij staalrol 0.1mm - 4mm Dikte
| Norm: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
| Breedte: | 1000mm2500mm of zonodig |
ASTM-BEDELAARS 316 Strook 1219mm 1250mm van de Roestvrij staalrol
| Norm: | GB ASTM |
|---|---|
| Leveringstermijn: | FOB- CIF CFR DDP DDU DAP |
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
van de Bedelaarshl van 2b 8K de Strook die van de het Roestvrije staalrol 2500mm lassen
| Toepassing: | De bouw, Bouw, Deaoration |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm4mm of zonodig |
| Breedte: | 100mm2500mm of zonodig |

