Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
Verchroomde en geolied Q195 Q235 Q345 PPGI gegalvaniseerde stalen spoel
| Norm: | ISO, JIS, ALS EN, ASTM |
|---|---|
| breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
| Dikte: | 0.125mm tot 4.0mm |
508 mm 610 mm voorgelakt Gi Steel Coil warmgewalst substraat
| Productnaam: | Voorgelakte stalen spoel / plaat |
|---|---|
| Zinkdeklaag: | 40g/m2 tot 275g/m2 |
| Substraat: | Koudgewalst Substraat/Warmgewalst Substraat |
S220GD S250GD S280GD PPGI Voorgelakte gegalvaniseerde stalen spoel 600 mm tot 1500 mm
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
| Dikte: | 0.125mm tot 4.0mm |
508 mm of 610 mm voorgelakte stalen spoel
| Productnaam: | Voorgelakte stalen spoel / plaat |
|---|---|
| Norm: | ISO, JIS, ALS EN, ASTM |
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
600 mm tot 1500 mm kleur voorgelakte gegalvaniseerde stalen spoel 508 mm of 610 mm SGC340
| Productnaam: | PPGI stalen spoel / plaat |
|---|---|
| Norm: | ISO, JIS, ALS EN, ASTM |
| breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
25x25mm-200x125mm profiel RVS
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Eigenschappen: | Het Kanaalc Kanaal van roestvrij staalu |
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Aluminium, enz. |
Natuurlijke kleurcirkel roestvrijstalen plaat
| Productnaam: | Roestvast stalen ronde plaat |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, EN, GB |
| Rang: | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen |
0,18 mm-2,5 mm roestvrij staal 304 cirkel koudwalsen 300-serie 400-serie 200-serie
| Productnaam: | Roestvast stalen ronde plaat |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, EN, GB |
| Rang: | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen |
Molen met gleufrand Roestvrijstalen cirkelplaat 300-serie 400-serie
| Productnaam: | Roestvast stalen ronde plaat |
|---|---|
| Materieel Type: | Magnetisch / niet-magnetisch |
| Toepassing: | Bouw, Keukengerei, Decoratie, chemisch product, Industrie |
1,0 m - 6,0 m roestvrijstalen profiel
| Productnaam: | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Materiaal: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium, enz. |
| Grootte: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, of aangepast |

