Semua produk
-
Strip Kumparan Baja Tahan Karat
-
304 Kumparan Baja Tahan Karat
-
Lembaran Baja Tahan Karat Gulung Dingin
-
Lembaran Baja Tahan Karat Canai Panas
-
Batang Baja Tahan Karat
-
Pipa Seamless Stainless Steel
-
Pipa Las Stainless Steel
-
Lingkaran Baja Tahan Karat
-
Bilah Sudut Baja Tahan Karat
-
Pelat Baja Karbon Canai Panas
-
Profil Baja Karbon
-
Pipa Baja Karbon
-
Kawat Baja Pegas
-
PPGI
-
Lembaran Baja Bergelombang
-
Batang Baja Cacat
kata kunci [ stainless steel coil strip ] pertandingan 143 Produk.
Profil Baja Karbon CE ISO 9001 50mm-2000mm 5 # -40 #
| Nama Produk: | Profil Baja Karbon |
|---|---|
| Permukaan: | Pra-galvanis / Galvanis yang dicelup panas / Dilapisi daya |
| Bahan: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
Profil Baja Karbon Tipe C / H / T / U / Z 50mm-2000mm Hot Dipped Galvanized Power Coated
| Nama Produk: | Profil Baja Karbon |
|---|---|
| Permukaan: | Pra-galvanis / Galvanis yang dicelup panas / Dilapisi daya |
| Lebar: | 50mm ~ 2000mm atau disesuaikan |
50mm-2000mm Baja Karbon U Saluran 0.3mm-60mm Tipe C / H / T / U / Z
| Nama Produk: | Profil Baja Karbon |
|---|---|
| Permukaan: | Pra-galvanis / Galvanis yang dicelup panas / Dilapisi daya |
| Bahan: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
Profil Baja Karbon Galvanis Pra 1000mm-8000mm Saluran Baja Karbon
| Nama Produk: | Profil Baja Karbon |
|---|---|
| Permukaan: | Pra-galvanis / Galvanis yang dicelup panas / Dilapisi daya |
| Bahan: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
0.3mm-60mm Jenis Baja Saluran 5 # -40 # Permukaan Galvanis Dicelup Panas
| Permukaan: | Pra-galvanis / Galvanis yang dicelup panas / Dilapisi daya |
|---|---|
| Bahan: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
| Membentuk: | Tipe C/H/T/U/Z |
Q355 Q235 C/H/T/U/Z Jenis Saluran Baja 5#-40# GB ASTM AISI DIN
| Nama Produk: | Profil Baja Karbon |
|---|---|
| Permukaan: | Pra-galvanis / Galvanis yang dicelup panas / Dilapisi daya |
| Bahan: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
Pipa Baja Karbon ASTM 12M 6M 6.4M
| Nama Produk: | Tabung Baja Karbon |
|---|---|
| Ukuran: | 6mm - 600mm |
| Pipa khusus: | Pipa API, Lainnya, Pipa EMT, Pipa Tembok Tebal |
12M 6M 6.4M Carbon Steel Pipe EMT Tebal Dinding 1-200mm
| Nama Produk: | Tabung Baja Karbon |
|---|---|
| Ukuran: | 6mm - 600mm |
| Pipa khusus: | Pipa API, Lainnya, Pipa EMT, Pipa Tembok Tebal |
Fluid Round Carbon Steel Tube Bending Welding Punching ASTM A36 JIS G3141
| Nama Produk: | Tabung Baja Karbon |
|---|---|
| Ukuran: | 6mm - 600mm |
| Pipa khusus: | Pipa API, Lainnya, Pipa EMT, Pipa Tembok Tebal |
Pipa Baja Karbon Tanpa Minyak ASTM A53 A106Gr.B API EMT Pipa Dinding Tebal
| Nama Produk: | Tabung Baja Karbon |
|---|---|
| Ukuran: | 6mm - 600mm |
| Pipa khusus: | Pipa API, Lainnya, Pipa EMT, Pipa Tembok Tebal |

