Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
CE ISO 9001 Karbon Çelik Profil 50mm-2000mm 5 # -40 #
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
C / H / T / U / Z Tipi Karbon Çelik Profil 50mm-2000mm Sıcak Daldırma Galvanizli Güç Kaplamalı
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| genişlik: | 50mm~2000mm veya özelleştirilmiş |
50mm-2000mm Karbon Çelik U Kanal 0.3mm-60mm C/H/T/U/Z Tipi
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
Ön Galvanizli Karbon Çelik Profil 1000mm-8000mm Karbon Çelik Kanal
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
0.3mm-60mm Kanal Çeliği Tipleri 5 # -40 # Yüzey Sıcak Daldırma Galvanizli
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
|---|---|
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
| Şekil: | C/H/T/U/Z tipi |
Q355 Q235 C/H/T/U/Z Çelik Kanal Tipleri 5#-40# GB ASTM AISI DIN
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
ASTM 12M 6M 6.4M Karbon Çelik Boru
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Boyut: | 6mm - 600mm |
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
12M 6M 6.4M Karbon Çelik Boru EMT Kalın Duvar 1-200mm
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Boyut: | 6mm - 600mm |
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
Sıvı Yuvarlak Karbon Çelik Boru Bükme Kaynak Delme ASTM A36 JIS G3141
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Boyut: | 6mm - 600mm |
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
Yağsız Karbon Çelik Boru ASTM A53 A106Gr.B API EMT Kalın Etli Boru
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Boyut: | 6mm - 600mm |
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |

