Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
CE ISO 9001 Koolstofstaalprofiel 50mm-2000mm 5#-40#
| productnaam: | Profiel van koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of aangepast |
C/H/T/U/Z Type Koolstofstaal Profiel 50mm-2000mm Thermisch verzinkt Power Coated
| Productnaam: | Profiel van koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/gedompeld Heet gegalvaniseerd onder/bedekt de Macht met een laag |
| breedte: | 50 mm ~ 2000 mm of aangepast |
50 mm-2000 mm koolstofstaal U-kanaal 0,3 mm-60 mm C / H / T / U / Z-type
| Productnaam: | Profiel van koolstofstaal |
|---|---|
| oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of aangepast |
Pre gegalvaniseerd koolstofstaal profiel 1000 mm-8000 mm koolstofstaal kanaal
| Productnaam: | Profiel van koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345, S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of Aangepast |
0,3 mm-60 mm soorten kanaalstaal 5 # -40 # oppervlak thermisch verzinkt
| Oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
|---|---|
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345, S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of Aangepast |
| Vorm: | C/H/T/U/Z-type |
Q355 Q235 C/H/T/U/Z Soorten staal Kanaal 5#-40# GB ASTM AISI DIN
| Productnaam: | Koolstofstaalprofiel |
|---|---|
| Oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of aangepast |
ASTM 12M 6M 6.4M koolstofstalen buis
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
|---|---|
| Grootte: | 6mm - 600mm |
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
12M 6M 6.4M koolstofstalen buis EMT dikke wand 1-200 mm
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
|---|---|
| Grootte: | 6mm - 600mm |
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
Vloeistof rond koolstofstalen buis Buigen Lassen Ponsen ASTM A36 JIS G3141
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
|---|---|
| Grootte: | 6mm - 600mm |
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
Niet-geoliede koolstofstalen buis ASTM A53 A106Gr.B API EMT dikwandige buis
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
|---|---|
| Grootte: | 6mm - 600mm |
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |

