Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Προφίλ CE ISO 9001 Ανθρακούχο Χάλυβα 50mm-2000mm 5#-40#
| όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
C/H/T/U/Z Προφίλ Ανθρακούχου Χάλυβα τύπου C/H/T/U/Z 50mm-2000mm Ενισχυμένη επίστρωση γαλβανιζέ εν θερμώ
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προ-γαλβανισμένος/καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος/η δύναμη ντυμένος |
| Πλάτος: | 50mm~2000mm ή προσαρμοσμένο |
50mm-2000mm Carbon Steel U Channel 0,3mm-60mm C/H/T/U/Z Type
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
Προ γαλβανισμένο προφίλ ανθρακούχου ατσάλι 1000mm-8000mm Κανάλι άνθρακα από χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235 A36 SS400 ST37 SAE1006/1008 S275JR Q345, S355JR 16Mn ST52 etc.ect, ή προσαρμοσμένος |
0,3mm-60mm Τύποι χάλυβα καναλιού 5#-40# Επιφάνεια γαλβανισμένη εν θερμώ
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 A36 SS400 ST37 SAE1006/1008 S275JR Q345, S355JR 16Mn ST52 etc.ect, ή προσαρμοσμένος |
| Μορφή: | Τύπος C/H/T/U/Z |
Q355 Q235 C/H/T/U/Z Τύποι χαλύβδινων καναλιών 5#-40# GB ASTM AISI DIN
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
Σωλήνας ASTM 12M 6M 6,4M από χάλυβα άνθρακα
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
12M 6M 6,4M Ανθρακούχο Χάλυβας Σωλήνας EMT παχύ τοίχωμα 1-200mm
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
Ρευστό στρογγυλό ανθρακούχο σωλήνα από χάλυβα με κάμψη συγκόλλησης διάτρηση ASTM A36 JIS G3141
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
Σωλήνας από χάλυβα άνθρακα χωρίς λάδι ASTM A53 A106Gr.B API EMT Χοντρός σωλήνας τοίχου
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |

