Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
HRB60-85 Oluklu Çelik Paneller EN10147 1m-12m 30-275G/M2 JIS G3302
| Kalın: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Oluklu sonra genişlik: | 600-1000mm |
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
0.13-1.0/BWG/AWG Oluklu Sac 762-1200mm 600-1000mm
| Ürün adı: | Oluklu levha |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
| Ağırlık: | 2-4 Ton |
60 # 62A 62B Yüksek Karbonlu Yaylı Tel Dokuma Konuşmacı GB.T 4357
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Çin Malzemesi: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, 85# |
1000mm-8000mm 0.3mm-60mm C Kanal Tipleri H/T/U/Z
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
JIS G3101 EN 10130 CS Tüpler Şeffaf Yağlı Epoksi Kaplama
| Boyut: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-200 |
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
SGC440 SGC490 SGC570 Boyalı Gi Sheet Anti Finger
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
| Kalınlık: | 0,125 mm ila 4,0 mm |
600-1000mm Oluklu Sac 30-275G/M2 762-1200 Mm 0,13-1,0/BWG/AWG
| Kalın: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Oluklu öncesi genişlik: | 762-1200mm |
| Oluklu sonra genişlik: | 600-1000mm |
SCH5-SCH160 Karbon Boru 1/8"-24" 6mm-610mm Petrol Kimyasalı
| Boyut: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Hata payı: | ±%5 |
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
ASTM-A653 JIS G3302 Oluklu Metal Paneller 600-1000mm
| Ürün adı: | Oluklu Sac |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
| Ağırlık: | 2-4 Ton |

