Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
40g / M2 - 275g / M2 Boyalı Galvanizli Sac, Rulo 0.125mm - 4.0mm
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
| Çinko kaplama: | 40g/m2 ila 275g/m2 |
AISI Soğuk Haddelenmiş SS Rulo Paslanmaz Çelik 316L 410S 430 1000 * 2000mm
| Kalınlık: | 0.1mm-4mm veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 1219mm,1250mm,1500mm,1800mm |
| Uzunluk: | Gereğince, gerektiği gibi |
0,125 mm ila 4,0 mm boyalı sac
| Ürün adı: | PPGI Çelik Rulo / Levha |
|---|---|
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
Q195 Q235 Q345 Boyalı Galvanizli Çelik ISO JIS AS EN ASTM
| Ürün adı: | Boyalı Çelik Rulo / Levha |
|---|---|
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
Bükme Kesme Açısı Çelik Profil 0.5mm-3.00mm 50x37mm-400x104mm
| Ürün adı: | Açılı Çelik Profil |
|---|---|
| Özellikler: | Paslanmaz Çelik U Kanalı C Kanalı |
| Malzeme: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Alüminyum, vb. |
Büküm Kesme Karbon Çelik C Kanal
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,8 mm-5,8 mm veya özelleştirilmiş |
| Uzunluklar: | 1.0m-6.0m veya özelleştirilmiş |
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Sac Levha
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Standart: | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN,vb. |
DIN 17223-1 Yaylık Çelik Tel
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| tel boyutu: | 0,20-12,50 mm |
Q345B Q345C Karbon Çelik Sac
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Standart: | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN,vb. |
Endüstriyel Helisel Helezon Yay SAE1050 SAE1055 SAE1060
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
|---|---|
| tel boyutu: | 0,20-12,50 mm |
| Ürün adı: | Çelik tel |

