Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
JIS G3141 Karbon Çelik Boru Siyah Boya Verniği EN 10130 EN 10346
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Seviye: | ASTM A53 A106Gr.B |
| Hata payı: | ±%5 |
6mm-600mm Karbon Çelik Boru Petrol Planı 40 4.000"e Kadar
| Yağlı veya yağsız: | yağsız |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-200 |
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
API EMT Karbon Çelik Borular 6mm-610mm 6mm-600mm ASTM A53 A106Gr.B
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Boyut: | 6mm - 600mm |
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
Bükme Sıvısı Karbon Çelik Boru Kaynak Çözme Yuvarlak Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
|---|---|
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
| Hata payı: | ±%5 |
Sıvı Karbon Çelik Boru ASTM ASME SA106GR.B C 5.8m 6m 12m Siyah Vernik
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
Kimyasal Petrol Karbon Çelik Boru SCH5-SCH160 STD XS XXS 2mm-100mm
| Boyut: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
| Hata payı: | ±%5 |
762-1200mm Oluklu Sac 30-275G/M2 0.13-1.0/BWG/AWG ASTM-A65 EN10147
| Ürün adı: | Oluklu Sac |
|---|---|
| Kalın: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Oluklu öncesi genişlik: | 762-1200mm |
762-1200mm Oluklu Sac 0.13-1.0/BWG/AWG 30-275G/M2 ASTM-A653
| Ürün adı: | Oluklu levha |
|---|---|
| Kalın: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Oluklu öncesi genişlik: | 762-1200mm |
Sıfır Büyük Pul Oluklu Sac JIS G3302 EN10147 ASTM-A653
| Kalın: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Oluklu öncesi genişlik: | 762-1200mm |
| Oluklu sonra genişlik: | 600-1000mm |
762-1200mm Oluklu Sac
| Ürün adı: | Oluklu levha |
|---|---|
| Kalın: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Oluklu öncesi genişlik: | 762-1200mm |

