Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
Q620D Q620E Q690A Sıcak Haddelenmiş Yumuşak Çelik Levha 1000x2000mm
| Başvuru: | yapısal kısım |
|---|---|
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
| Yüzey İşlem: | Müşteri ihtiyacına göre temizleme, patlatma ve boyama |
C42D C48D Yay Teli Çelik C60D 45# 47A 47B 60# GB/T 4358 0.20-12.50mm
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| tel boyutu: | 0,20-12,50 mm |
C62D C66D C68D Yaylı Çelik Tel 0.20-12.50mm Araç Endüstriyel
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| UNS Sınıf No.:: | SAE1040, SAE1045,SAE1050, SAE1055, SAE1060, SAE1065, SAE1070, SAE1080,SAE1084. |
JIS G 3521 Yaylı Çelik Tel Mobilya Kapı Ekranı
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| tel boyutu: | 0,20-12,50 mm |
| UNS Sınıf No.:: | SAE1040, SAE1045,SAE1050, SAE1055, SAE1060, SAE1065, SAE1070, SAE1080,SAE1084. |
Kapı Yayı Çelik Yaylar 0.20-12.50mm EN 10270-1 JIS G 3521
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Çin Malzemesi: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, 85# |
Sanayi Uygulaması için 304 316 2B Paslanmaz Çelik Sac Levha
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, No.4, HL, Kabartmalı |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
6.4M 12M 6M dikişsiz karbon çeliği Çözme Delme Kesme Kalınlığı 1-200mm
| Boyut: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| özel boru: | API Borusu, Diğer, EMT Borusu, Kalın Etli Boru |
| Ürün adı: | Karbon Çelik Boru |
0.20-12.50mm Yaylı Çelik Tel Mobilya GB.T 4357 GB/T 4358
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| tel boyutu: | 0,20-12,50 mm |
0.3mm-60mm Karbon Çelik Profil
| Ürün adı: | Karbon Çelik Profil |
|---|---|
| Yüzey: | Ön galvanizli/Sıcak daldırma galvanizli/Güç kaplamalı |
| Malzeme: | Q235; Q235; A36; A36; SS400; SS400; ST37; ST37;< |
0.1mm-300mm Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Standart: | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN,vb. |

