Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
0.20-12.50mm Yaylı Çelik Kablo
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| kullanımlar: | Yaylar, Mobilya, Kapı, Perde, Dokuma, Parmaklık, Araç, Endüstriyel |
47B Yüksek Karbonlu Yaylı Çelik Tel 0.20-12.50mm A 227M GB/T 4357
| Ürün adı: | Çelik tel |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| tel boyutu: | 0,20-12,50 mm |
Siyah Gümüş Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha AISI ASTM DIN 500-1500mm 600-3000mm
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| kalınlık toleransı: | ±0,1 mm |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
Q235B Q345B Sıcak Haddelenmiş Yumuşak Çelik Levha 1219x2438mm 1219x3048mm
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Standart: | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN,vb. |
0.3mm-800mm Karbon Çelik Sac Levha Sıcak Haddelenmiş Q345B Q345C Kalın 20-60mm
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Başvuru: | yapısal kısım |
Q690C Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha Q690D Q690E Köprü Çelik Levha
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
Q345E Q390 Q390B Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Sac 0.1mm-300mm Veya Gerektiği Gibi
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Standart: | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN,vb. |
Araba Şasi Parçaları Sıcak Haddelenmiş Düşük Sıcaklık Karbon Çelik Levha 500-1500mm 600-3000mm
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
Araba Kirişli Kiriş İçin Sıcak Haddelenmiş 0.1mm-300mm Karbon Çelik Levha Sınıfları Q345B Q345C
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
| Standart: | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN,vb. |
Q620D Q620E Q690A Sıcak Haddelenmiş Yumuşak Çelik Levha 1000x2000mm
| Başvuru: | yapısal kısım |
|---|---|
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha |
| Yüzey İşlem: | Müşteri ihtiyacına göre temizleme, patlatma ve boyama |

