Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
C42D C48D de Lentedraad Staal C60D 45# 47A 47B 60# GB/T 4358 0.2012.50mm
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Draadgrootte: | 0,20-12,50 mm |
C62D C66D C68D verenstaaldraad 0,20-12,50 mm industrieel voertuig
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| UNS-klasse nr.:: | SAE1040, SAE1045, SAE1050, SAE1055, SAE1060, SAE1065, SAE1070, SAE1080, SAE1084. |
SAE1040 verenstaalkabel SAE1045 SAE 1050 60# 62A 62B 65#
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Draadgrootte: | 0,20-12,50 mm |
JIS G 3521 verenstaaldraad meubeldeurscherm
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Draadgrootte: | 0,20-12,50 mm |
| UNS-klasse nr.:: | SAE1040, SAE1045, SAE1050, SAE1055, SAE1060, SAE1065, SAE1070, SAE1080, SAE1084. |
Deurveer Stalen veren 0,20-12,50 mm EN 10270-1 JIS G 3521
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Chinees Materiaal: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, 85# |
6.4M 12M 6M naadloos koolstofstaal Decoiling Ponsen Snijdikte 1-200 mm
| Grootte: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
| Productnaam: | Koolstofstaalbuis |
0,20-12,50 mm veerstaaldraadmeubilair GB.T 4357 GB/T 4358
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| Norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Draadgrootte: | 0,20-12,50 mm |
304 316 2B-de Plaat van het Roestvrij staalblad voor de Industrietoepassing
| Oppervlak: | 2B, BEDELAARS, 8K, No.4, In reliëf gemaakte HL, |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
0,3 mm-60 mm koolstofstaalprofiel
| Productnaam: | Profiel van koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of aangepast |
0,1 mm-300 mm warmgewalste koolstofstalen plaat
| Productnaam: | Warmgewalste Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm of zonodig |
| Norm: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ENZ. |

