Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
0.13-1.0/BWG/AWG gegolfde staalplaat 762-1200 mm 600-1000 mm
| Productnaam: | Golfplaat |
|---|---|
| Zinkdeklaag: | 30-275g/m2 |
| Gewicht: | 2-4 ton |
762-1200 mm gegolfde staalplaat
| Productnaam: | Golfplaat |
|---|---|
| Dik: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
| Breedte vóór gegolfd: | 762-1200mm |
60 # 62A 62B High Carbon veerdraad wevende spaken GB.T 4357
| Productnaam: | Staaldraad |
|---|---|
| norm: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Chinees materiaal: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, 85# |
1000 mm-8000 mm 0,3 mm-60 mm C-kanaaltypen H/T/U/Z
| Productnaam: | Profiel van koolstofstaal |
|---|---|
| oppervlakte: | Pre-gegalvaniseerd/Thermisch verzinkt/Power gecoat |
| Materiaal: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 etc.ect, of aangepast |
JIS G3101 EN 10130 CS Buizen Transparante olie-epoxycoating
| Grootte: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Dikte: | 1-200 |
| Lengte: | 12M, 6m, 6.4M |
SGC440 SGC490 SGC570 Voorgelakt Gi-blad Antivinger
| Norm: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Breedte: | 600 mm tot 1500 mm |
| Dikte: | 0.125mm tot 4.0mm |
6001000mm Golfmetaalblad 30-275G/M2 762-1200 Mm 0.13-1.0/BWG/AWG
| Dik: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
|---|---|
| Breedte vóór gegolfd: | 762-1200mm |
| Breedte na gegolfd: | 6001000mm |
SCH5-SCH160 Carbon Pijp 1/8"-24" 6mm-610mm Petroleum Chemical
| Grootte: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
ASTM-A653 JIS G3302 gegolfde metalen panelen 600-1000 mm
| Productnaam: | Golfstaalplaat |
|---|---|
| Zinkdeklaag: | 30-275g/m2 |
| Gewicht: | 2-4 ton |

