Alle producten
-
Roestvrijstalen spiraalstrip
-
304 roestvrijstalen spoel
-
Koudgewalste roestvrijstalen plaat
-
Warmgewalste roestvrijstalen plaat
-
roestvrijstalen staaf
-
Naadloze buis van roestvrij staal
-
RVS gelaste buis
-
Roestvrijstalen cirkel
-
RVS hoekprofiel
-
Warmgewalste koolstofstalen plaat
-
Profiel van koolstofstaal
-
Koolstofstalen buis
-
Lente staaldraad
-
PPGI
-
Golfstaalplaat
-
Vervormde stalen staaf
zoekwoorden [ stainless steel coil strip ] bij elkaar passen 143 producten.
JIS G3141 koolstofstalen buis zwarte verflak EN 10130 EN 10346
| Productnaam: | Koolstofstaalbuis |
|---|---|
| Rang: | ASTM A53 A106Gr.B |
| Tolerantie: | ±5% |
6mm-600mm Carbon Steel Pipe Petroleum Schema 40 tot 4.000"
| Geoli?d of niet-Geoli?d: | Niet-geoli?d |
|---|---|
| Dikte: | 1-200 |
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
API EMT koolstofstalen buizen 6 mm-610 mm 6 mm-600 mm ASTM A53 A106Gr.B
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
|---|---|
| Grootte: | 6mm - 600mm |
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
Buigen Vloeistof Koolstofstaal Pijp Lassen Decoilen Rond Koudgewalst Warmgewalst
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
|---|---|
| Lengte: | 12M, 6M, 6.4M |
| Tolerantie: | ±5% |
Vloeibare koolstofstalen buis ASTM ASME SA106GR.B C 5,8 m 6 m 12 m zwarte lak
| Productnaam: | Koolstofstalen buis |
|---|---|
| Speciale pijp: | API Pipe, andere, EMT Pipe, Dikke Muurpijp |
| Lengte: | 12M, 6m, 6.4M |
Buis van chemisch aardoliekoolstofstaal SCH5-SCH160 STD XS XXS 2 mm-100 mm
| Grootte: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Lengte: | 12M, 6m, 6.4M |
| Tolerantie: | ±5% |
762-1200mm Golfstaalplaat 30-275G/M2 0.13-1.0/BWG/AWG ASTM-A65 EN10147
| Productnaam: | Golfstaalplaat |
|---|---|
| Dik: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
| Breedte vóór gegolfd: | 762-1200mm |
762-1200 mm gegolfde staalplaat 0.13-1.0/BWG/AWG 30-275G/M2 ASTM-A653
| Productnaam: | Golfplaat |
|---|---|
| Dik: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
| Breedte vóór gegolfd: | 762-1200mm |
Nul Grote Lovertje Golfstaalplaat JIS G3302 EN10147 ASTM-A653
| Dik: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
|---|---|
| Breedte vóór gegolfd: | 762-1200mm |
| Breedte na gegolfd: | 6001000mm |
HRB60-85 gegolfde stalen panelen EN10147 1m-12m 30-275G/M2 JIS G3302
| Dik: | 0.13-1.0/BWG/AWG |
|---|---|
| Breedte na gegolfd: | 6001000mm |
| Zinkdeklaag: | 30-275g/m2 |

