Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Χαλύβδινο καλώδιο ελατηρίου 0,20-12,50mm
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Χρήσεις: | Ελατήρια, Έπιπλα, Πόρτα, Οθόνη, Υφαντική, Ακτίνες, Όχημα, Βιομηχανική |
SAE1040 Καλώδιο από χάλυβα ελατηρίου SAE1045 SAE 1050 60# 62A 62B 65#
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Μέγεθος καλωδίων: | 0,20-12,50 χλστ |
Ατσάλινο σύρμα ελατηρίου 47Β υψηλού άνθρακα 0,20-12,50mm A 227M GB/T 4357
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Μέγεθος καλωδίων: | 0,20-12,50 χλστ |
Μαύρο Ασημί θερμής έλασης από ανθρακούχο χάλυβα AISI ASTM DIN 500-1500mm 600-3000mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Ανοχή πάχους: | ±0.1mm |
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
Q235B Q345B Πλάκα από ήπιο χάλυβα θερμής έλασης 1219x2438mm 1219x3048mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
0,3mm-800mm Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης Q345B Q345C Πάχος 20-60mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Εφαρμογή: | δομικό μέρος |
Q690C Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης Q690D Q690E Πλάκα από χάλυβα γέφυρας
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
Q345E Q390 Q390B Λαμαρίνα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης 0,1 mm-300 mm ή όπως απαιτείται
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
Ανταλλακτικά σασί αυτοκινήτου Πλάκα από άνθρακα χαμηλής θερμοκρασίας θερμής έλασης 500-1500 mm 600-3000 mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
Θερμής έλασης 0,1mm-300mm Πλάκα από Ανθρακούχο Χάλυβα Ποιότητες Q345B Q345C για δοκό δοκών αυτοκινήτου
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |

