Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
JIS G3141 Μαύρο Βερνίκι Βαφής Ανθρακούχου Σωλήνα EN 10130 EN 10346
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM A53 A106Γρ.Β |
| Ανοχή: | ±5% |
6mm-600mm Carbon Steel Pipe Petroleum Schedule 40 Up to 4.000"
| Λαδωμένος ή μη-λαδωμένος: | Μη-λαδωμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1-200 |
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
API EMT Carbon Steel Tubes 6mm-610mm 6mm-600mm ASTM A53 A106Gr.B
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
Ρευστό κάμψης σωλήνων από άνθρακα από χάλυβα συγκόλληση Αποτυλίγματος στρογγυλό ψυχρή έλαση θερμής έλασης
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
|---|---|
| Μήκος: | 12M, 6M, 6.4M |
| Ανοχή: | ±5% |
Ρευστός ανθρακοχάλυβας σωλήνας ASTM ASME SA106GR.B C 5,8m 6m 12m Μαύρο βερνίκι
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
| Μήκος: | 12M, 6m, 6.4M |
Χημικός σωλήνας από άνθρακα από χάλυβα πετρελαίου SCH5-SCH160 STD XS XXS 2mm-100mm
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Μήκος: | 12M, 6m, 6.4M |
| Ανοχή: | ±5% |
762-1200mm Κυματοειδές φύλλο χάλυβα 30-275G/M2 0,13-1,0/BWG/AWG ASTM-A65 EN10147
| Όνομα προϊόντων: | Κυματοειδές φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πυκνά: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Πλάτος πριν από κυματοειδές: | 762-1200 χλστ |
762-1200mm Κυματοειδές φύλλο χάλυβα 0,13-1,0/BWG/AWG 30-275G/M2 ASTM-A653
| Όνομα προϊόντων: | Κυματοειδές φύλλο |
|---|---|
| Πυκνά: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Πλάτος πριν από κυματοειδές: | 762-1200 χλστ |
Zero Big Spangle κυματοειδές φύλλο χάλυβα JIS G3302 EN10147 ASTM-A653
| Πυκνά: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Πλάτος πριν από κυματοειδές: | 762-1200 χλστ |
| Πλάτος μετά κυματοειδές: | 6001000mm |
HRB60-85 Πάνελ από κυματοειδές χάλυβα EN10147 1m-12m 30-275G/M2 JIS G3302
| Πυκνά: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Πλάτος μετά κυματοειδές: | 6001000mm |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30-275g/m2 |

