Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
40g/M2 έως 275g/M2 Προβαμμένο φύλλο γαλβανισμένου χάλυβα σε πηνίο 0,125mm έως 4,0mm
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 40g/m2 έως 275g/m2 |
Cold-rolled AISI ανοξείδωτο 316L 410S 430 1000*2000mm σπειρών SS
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πλάτος: | 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm |
| Μήκος: | όπως απαιτείται |
0,125mm έως 4,0mm PPGI
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/φύλλο χάλυβα PPGI |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
Q195 Q235 Q345 Προβαμμένος γαλβανισμένος χάλυβας ISO JIS AS EN ASTM
| Όνομα προϊόντων: | Προβαμμένο Ατσάλινο Πηνίο / Φύλλο |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Πλάτος: | 600mm 1500mm |
Προφίλ γωνίας κοπής κάμψης χάλυβα 0,5mm-3,00mm 50x37mm-400x104mm
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα χάλυβα γωνίας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Κανάλι καναλιών Γ του U ανοξείδωτου |
| Υλικό: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, αργίλιο, κ.λπ. |
Κάμψη κοπής ανθρακούχου χάλυβα C Κανάλι
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.8mm5.8mm, ή προσαρμοσμένος |
| Μήκη: | 1.0m6.0m, ή προσαρμοσμένος |
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
404
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Μέγεθος καλωδίων: | 0,20-12,50 χλστ |
Φύλλο ανθρακούχου χάλυβα Q345B Q345C
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
Βιομηχανικό ελικοειδές ελατήριο SAE1050 SAE1055 SAE1060
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίων: | 0.20-12.50 χιλ. |
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |

