Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
η λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου 316 4mm cold-rolled 1250mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βάρος σπειρών: | 3-5 τόνοι/σπείρα ή ως αίτημά σας |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
το πιάτο 2b 8k λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου 316 100mm τελειώνει καυτό - κυλημένος
| Πρότυπα: | ΜΒ, AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
ASTM 304 λουρίδα 0.3mm 0.5mm 3mm SS σπειρών ανοξείδωτου
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
| Πρότυπα: | AiSi |
λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου 304 1mm 3mm στον τομέα 2$ος άρδευσης
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AiSi |
200 - λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου 800mm με την υπηρεσία επεξεργασίας ακρών μύλων
| Άκρη: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm3.0mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, γαλβανισμένος, ντυμένος, κ.λπ. |
λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου 1000mm - 2000mm 0.25mm - 3.0mm για τη βιομηχανική χρήση
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| MOQ: | 1 τόνος |
Καυτός - κυλημένη λουρίδα 2b 2500mm σπειρών ανοξείδωτου 304
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Πάχος: | 0.14mm ή όπως απαιτείται |
| Με: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
Ωστενιτική λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου 316 πάχος 0.1mm - 4mm
| Πρότυπα: | ASTM ΜΒ JIS DIN |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 1000mm2500mm ή όπως απαιτείται |
BA 316 λουρίδα 1219mm 1250mm ASTM σπειρών ανοξείδωτου
| Πρότυπα: | ΜΒ ASTM |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου HL BA 2b 8K που ενώνει στενά 2500mm
| Εφαρμογή: | Κτήριο, οικοδόμηση, Deaoration |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |

