Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Q620D Q620E Q690A Πλάκα θερμής έλασης από ήπιο χάλυβα 1000x2000mm
| Εφαρμογή: | δομικό μέρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καθαρισμός, ανατίναξη και βαφή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
C42D C48D Σύρμα ελατηρίου Χάλυβας C60D 45# 47A 47B 60# GB/T 4358 0,20-12,50mm
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Μέγεθος καλωδίων: | 0,20-12,50 χλστ |
C62D C66D C68D Σύρμα ελατηρίου από χάλυβα 0,20-12,50 mm Vehicle Industrial
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Αρ. βαθμού UNS:: | SAE1040, SAE1045,SAE1050, SAE1055, SAE1060, SAE1065, SAE1070, SAE1080,SAE1084. |
Σίτα επίπλων JIS G 3521 ελατηριωτό σύρμα πόρτας
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίων: | 0,20-12,50 χλστ |
| Αρ. βαθμού UNS:: | SAE1040, SAE1045,SAE1050, SAE1055, SAE1060, SAE1065, SAE1070, SAE1080,SAE1084. |
Ατσάλινα ελατήρια πόρτας 0,20-12,50mm EN 10270-1 JIS G 3521
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Κινεζικό υλικό: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, 85# |
πιάτο φύλλων ανοξείδωτου 304 316 2B για την εφαρμογή βιομηχανίας
| Επιφάνεια: | 2B, BA, 8K, No.4, HL, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3MM6.0MM |
| Πληρωμή: | T/T, L/C κ.λπ. |
Προφίλ ανθρακούχου χάλυβα 0,3mm-60mm
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
Q235 Ανθρακούχο Χάλυβα Προφίλ 50mm-2000mm Κανάλι Ανθρακούχου Χάλυβα Power Coated
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Μορφή: | Τύπος C/H/T/U/Z |
| Thinckness: | 0,3mm-60mm |
6,4M 12M 6M χωρίς ραφή ανθρακούχο χάλυβα Decoiling Διάτρηση Πάχος κοπής 1-200mm
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Ειδικός σωλήνας: | Σωλήνας API, άλλος, σωλήνας EMT, παχύς σωλήνας τοίχων |
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
Έπιπλα 0,20-12,50 χιλιοστών ελατηριωτών μεταλλικών συρμάτων GB.T 4357 GB/T 4358
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Μέγεθος καλωδίων: | 0,20-12,50 χλστ |

