Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
0,13-1,0/BWG/AWG Κυματοειδές φύλλο χάλυβα 762-1200mm 600-1000mm
| Όνομα προϊόντων: | Κυματοειδές φύλλο |
|---|---|
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30-275g/m2 |
| Βάρος: | 2-4 τόνοι |
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα 762-1200mm
| Όνομα προϊόντων: | Κυματοειδές φύλλο |
|---|---|
| Πυκνά: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
| Πλάτος πριν από κυματοειδές: | 762-1200 χλστ |
60# 62A 62B υφαντικές ακτίνες με σύρμα ελατηρίου υψηλού άνθρακα GB.T 4357
| Όνομα προϊόντων: | Χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Κινέζικο Υλικό: | 45#, 47A, 47B, 60#, 62A, 62B, 65#, 65Mn, 67A, 67B, 70#, 72A, 72B, 75#, 77A, 77B, 80#, 82A, 82B, |
1000mm-8000mm 0,3mm-60mm C Τύποι καναλιών H/T/U/Z
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
Σωλήνας CS 6mm-600mm
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
| Πάχος: | 1-200 |
JIS G3101 EN 10130 CS Tubes Διαφανές εποξειδική επίστρωση λαδιού
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Πάχος: | 1-200 |
| Μήκος: | 12M, 6m, 6.4M |
SGC440 SGC490 SGC570 Προβαμμένο φύλλο Gi Anti Finger
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
| Πάχος: | 0.125mm 4.0mm |
600-1000mm κυματοειδές φύλλο μετάλλου 30-275G/M2 762-1200 Mm 0,13-1,0/BWG/AWG
| Πυκνά: | 0,13-1,0/BWG/AWG |
|---|---|
| Πλάτος πριν από κυματοειδές: | 762-1200 χλστ |
| Πλάτος μετά κυματοειδές: | 6001000mm |
SCH5-SCH160 Carbon Pipe 1/8"-24" 6mm-610mm Petroleum Chemical
| Μέγεθος: | 6mm - 600mm |
|---|---|
| Ανοχή: | ±5% |
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα |
ASTM-A653 JIS G3302 Κυματοειδές μεταλλικά πάνελ 600-1000mm
| Όνομα προϊόντων: | Κυματοειδές φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30-275g/m2 |
| Βάρος: | 2-4 τόνοι |

