Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης 600-3000mm S235JR 1000x2000mm 1219x3048mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Ανοχή πάχους: | ±0.1mm |
| Εφαρμογή: | δομικό μέρος |
Q345B Q345C Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης 500-1500mm 600-3000mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
Πλάκα Βαφής Αμμοβολή Θερμής Έλασης Ανθρακούχο Χάλυβα 1000x2000mm 1219x3048mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
0,1mm-300mm Θερμής έλασης Πλάκα από Ανθρακούχο Χάλυβα Μαύρο Ασημί Clean Blasting Painting
| πρότυπα: | AISI, ASTM, DIN, JIS, ΜΒ, JIS, SUS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα |
| Πάχος: | 0.1mm300mm ή όπως απαιτείται |
Κανάλι από ανθρακοχάλυβα 50mm-2000mm
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προ-γαλβανισμένος/καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος/η δύναμη ντυμένος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
Q235 Ανθρακούχο Χάλυβα Προφίλ 50mm-2000mm Κανάλι Ανθρακούχου Χάλυβα Power Coated
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Μορφή: | Τύπος C/H/T/U/Z |
| Thinckness: | 0,3mm-60mm |
Μοντέλο 5#-40# Carbon Steel U Channel 1000mm-8000mm C/H/T/U/Z Type
| Επιφάνεια: | Προ-γαλβανισμένος/καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος/η δύναμη ντυμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
| Μορφή: | Τύπος C/H/T/U/Z |
Προφίλ Ανθρακούχου Χάλυβα 0,3mm-60mm 1000mm-8000mm CE ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
50mm-2000mm Προφίλ Ανθρακούχου Χάλυβα Εν θερμώ 0,3mm-60mm
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προγαλβανισμένο/Γαλβανισμένο εν θερμώ/Επικάλυψη ισχύος |
| Υλικό: | Q235; A36; SS400; ST37; SAE1006/1008; S275JR; Q345,S355JR; 16Mn; ST52 κλπ., Ή Προσαρμοσμένη |
Q195-Q345 C Τύπος Ατσάλινο Κανάλι 6m-12m 0,3mm-60mm H/T/U/Z Τύπος
| Όνομα προϊόντων: | break |
|---|---|
| Πλάτος: | 50mm~2000mm ή προσαρμοσμένο |
| Μήκος: | 1000mm~8000mm ή προσαρμοσμένο |

