All Products
-
Stainless Steel Coil Strip
-
304 Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Hot Rolled Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Rod
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Stainless Steel Circle
-
Stainless Steel Angle Bar
-
Hot Rolled Carbon Steel Plate
-
Carbon Steel Profile
-
Carbon Steel Pipe
-
Spring Steel Wire
-
PPGI
-
Corrugated Steel Sheet
-
Deformed Steel Bar
Keywords [ stainless steel coil strip ] match 143 Products.
4mm 316 Stainless Steel Coil Strip Cold Rolled 1250mm
| Standard: | GB, AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Coil Weight: | 3-5 Tons/Coil Or As Your Request |
| Technique: | Cold Rolled Hot Rolled |
100mm 316 Stainless Steel Coil Strip Plate 2b 8k Finish Hot Rolled
| Standard: | GB, AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
| Width: | 100mm-2500mm Or As Required |
ASTM 304 Stainless Steel Coil Strip 0.3mm 0.5mm 3mm SS
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
|---|---|
| Width: | 100mm-2500mm Or As Request |
| Standard: | AiSi |
1mm 3mm 304 Stainless Steel Coil Strip In Irrigation Field 2D
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
|---|---|
| Width: | 100mm-2500mm Or As Required |
| Standard: | AiSi |
200 - 800mm Stainless Steel Coil Strip With Mill Edge Processing Service
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
|---|---|
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
| Surface Treatment: | Polished, Galvanized, Coated, Etc. |
1000mm - 2000mm Stainless Steel Coil Strip 0.25mm - 3.0mm For Industrial Use
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Etc. |
|---|---|
| Package: | Standard Export Package |
| MOQ: | 1 Ton |
Hot Rolled 304 Stainless Steel Coil Strip 2b 2500mm
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-4mm Or As Required |
| With: | 100mm-2500mm Or As Required |
Austenitic 316 Stainless Steel Coil Strip 0.1mm - 4mm Thickness
| Standard: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
| Width: | 1000mm-2500mm Or As Required |
ASTM BA 316 Stainless Steel Coil Strip 1219mm 1250mm
| Standard: | GB ASTM |
|---|---|
| Delivery Term: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
2b 8K Ba HL Stainless Steel Coil Strip Welding 2500mm
| Application: | Building,Construction,Deaoration |
|---|---|
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
| Width: | 100mm-2500mm Or As Required |

