همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
نوار کویل فولادی ضد زنگ 4 میلی متری 316 نورد سرد 1250 میلی متری
| استاندارد: | GB، AiSi، ASTM، Bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| وزن کویل: | 3-5 تن / کویل یا به عنوان درخواست شما |
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
100 میلی متر 316 فولاد ضد زنگ ورق نواری 2b 8k پایان نورد گرم
| استاندارد: | GB، AiSi، ASTM، Bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
نوار کویل فولادی ضد زنگ ASTM 304 0.3 میلی متر 0.5 میلی متر 3 میلی متر SS
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
| استاندارد: | AISI |
نوار کویل فولادی ضد زنگ 1 میلی متر 3 میلی متر 304 در زمین آبیاری 2 بعدی
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
| استاندارد: | AISI |
نوار کویل فولادی ضد زنگ 200 - 800 میلی متری با خدمات پردازش لبه آسیاب
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-3.0mm |
| درمان سطحی: | جلا، گالوانیزه، روکش شده و غیره |
1000mm - 2000mm نوار کویل فولادی ضد زنگ 0.25mm - 3.0mm برای مصارف صنعتی
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
|---|---|
| بسته: | بسته صادرات استاندارد |
| MOQ: | 1 تن |
نوار کویل فولادی ضد زنگ 304 نورد گرم 2b 2500mm
| استاندارد: | ASTM |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-4 میلی متر یا در صورت نیاز |
| با: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
نوار کویل فولادی ضد زنگ آستنیتی 316 با ضخامت 0.1 میلی متر - 4 میلی متر
| استاندارد: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
| عرض: | 1000mm-2500mm یا در صورت نیاز |
نوار کویل فولادی ضد زنگ ASTM BA 316 1219mm 1250mm
| استاندارد: | GB ASTM |
|---|---|
| مدت تحویل: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
جوش نوار فولادی ضد زنگ 2b 8K Ba HL 2500mm
| کاربرد: | ساختمان، ساخت و ساز، تعمیرات |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |

