Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
Taśma cewki ze stali nierdzewnej 4 mm 316 walcowana na zimno 1250 mm
| Standard: | GB, AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Waga cewki: | 3-5 ton / cewka lub na żądanie |
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
Taśma zwojowa ze stali nierdzewnej 100 mm 316 2b 8k Wykończenie walcowane na gorąco
| Standard: | GB, AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej ASTM 304 0,3 mm 0,5 mm 3 mm SS
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub na żądanie |
| Standard: | Ai Si |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej 1 mm 3 mm 304 w polu nawadniania 2D
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | Ai Si |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej 200 - 800 mm z usługą obróbki krawędzi młyna
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-3,0 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowane, ocynkowane, powlekane itp. |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej 1000 mm - 2000 mm 0,25 mm - 3,0 mm do użytku przemysłowego
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
Walcowana na gorąco taśma cewki ze stali nierdzewnej 304 2b 2500 mm
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-4 mm lub w razie potrzeby |
| Z: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Austenityczna taśma cewki ze stali nierdzewnej 316 o grubości 0,1 mm - 4 mm
| Standard: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej ASTM BA 316 1219 mm 1250 mm
| Standard: | GB ASTM |
|---|---|
| Termin dostawy: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
2b 8K Ba HL Spawanie taśmą cewki ze stali nierdzewnej 2500 mm
| Aplikacja: | Budynek, budowa, deaoracja |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |

