All Products
-
Stainless Steel Coil Strip
-
304 Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Hot Rolled Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Rod
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Stainless Steel Circle
-
Stainless Steel Angle Bar
-
Hot Rolled Carbon Steel Plate
-
Carbon Steel Profile
-
Carbon Steel Pipe
-
Spring Steel Wire
-
PPGI
-
Corrugated Steel Sheet
-
Deformed Steel Bar
Keywords [ stainless steel coil strip ] match 143 Products.
Ba Hairline Mirror SS Coil 201 2b Stainless Steel Strip 0.1mm
| Standard: | GB, AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Payment Term: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Coil Weight: | 3-5 Tons/Coil Or As Your Request |
Slit Edge 304 Stainless Steel Coil 1000mm - 1550mm 6.0mm
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc. |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CIF, CFR, Etc. |
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
ASTM AISI Stainless Steel Strip Coil 1000mm-2000mm 2B 8K
| Surface Finish: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
|---|---|
| Processing Service: | Cutting, Bending, Welding, Punching, Etc. |
| Surface Treatment: | Polished, Galvanized, Coated, Etc. |
Welding SS Stainless Steel Coil Strip 1219mm 1250mm Cold Rolled
| Technique: | Cold Rolled Hot Rolled |
|---|---|
| Coil Weight: | 3~5 Tons |
| Payment Term: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
0.1mm Standard EN Steel Coil With HL Surface Finish For Standard Export Package
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
| Payment Term: | T/T, L/C, Etc. |
JIS BA 4mm Stainless Steel Strip Coil Hot Rolled
| Application: | Building,Construction,Deaoration |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Thickness: | 0.1mm-4mm Or As Required |
Polished Stainless Steel Punching Coil 2B BA 6000mm
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Etc. |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Surface Treatment: | Polished, Galvanized, Coated, Etc. |
ASTM AISI hot rolled Stainless Steel Coil Strip with 2b ba 8k finish
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Surface Treatment: | Polished, Galvanized, Coated, Etc. |
1000mm-2000mm Stainless Steel Coil Strip for Industrial Use
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, Etc. |
|---|---|
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
| Length: | 1000mm-6000mm |
0.1mm-3.0mm SGS Stainless Steel Coil Strip with HL Surface Finish
| Payment Term: | T/T, L/C, Etc. |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Material: | Stainless Steel |

