همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
کابل فولادی فنری 0.20-12.50 میلی متر
| نام محصول: | سیم فولادی |
|---|---|
| استاندارد: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| موارد استفاده: | فنر، مبلمان، درب، پرده، بافندگی، پره، خودرو، صنعتی |
سیم فولادی فنر کربن بالا 47B 0.20-12.50mm A 227M GB/T 4357
| نام محصول: | سیم فولادی |
|---|---|
| استاندارد: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| اندازه سیم: | 0.20-12.50 میلی متر |
ورق فولادی کربنی نورد گرم نقره ای مشکی AISI ASTM DIN 500-1500mm 600-3000mm
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| تحمل ضخامت: | ± 0.1 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
ورق فولادی خفیف نورد گرم Q235B Q345B 1219x2438mm 1219x3048mm
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| استاندارد: | AISI، ASTM، DIN، JIS، GB، JIS، SUS، EN، و غیره. |
0.3mm-800mm ورق فولاد کربنی نورد گرم Q345B Q345C ضخامت 20-60mm
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| کاربرد: | بخش ساختاری |
ورق فولادی کربنی نورد گرم Q690C صفحه فولادی پل Q690D Q690E
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| تکنیک: | نورد گرم، نورد سرد |
ورق فولاد کربنی نورد گرم Q345E Q390 Q390B 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| استاندارد: | AISI، ASTM، DIN، JIS، GB، JIS، SUS، EN، و غیره. |
قطعات شاسی خودرو نورد گرم ورق فولاد کربن کم دما 500-1500 میلی متر 600-3000 میلی متر
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| تکنیک: | نورد گرم، نورد سرد |
نورد گرم 0.1mm-300mm ورق فولاد کربنی گرید Q345B Q345C برای تیر تیرچه ماشین
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| استاندارد: | AISI، ASTM، DIN، JIS، GB، JIS، SUS، EN، و غیره. |
ورق فولادی ملایم نورد گرم Q620D Q620E Q690A 1000x2000 میلی متر
| کاربرد: | بخش ساختاری |
|---|---|
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
| درمان سطحی: | تمیز کردن، انفجار و رنگ آمیزی با توجه به نیاز مشتری |

