همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
برش میله زاویه ای فولاد ضد زنگ 50x37mm-400x104mm
| نام محصول: | پروفیل استیل ضد زنگ |
|---|---|
| امکانات: | فولاد ضد زنگ U کانال C کانال |
| مواد: | SS201/SS304/SS316، Q235/Q235B/Q345، آلومینیوم و غیره |
0.8mm-5.8mm پروفایل فولاد ضد زنگ SS201/SS304/SS316 2.44/3.05/4m
| نام محصول: | پروفیل استیل ضد زنگ |
|---|---|
| امکانات: | فولاد ضد زنگ U کانال C کانال |
| مواد: | SS201/SS304/SS316، Q235/Q235B/Q345، آلومینیوم و غیره |
برش خمشی میله زاویه ای فولاد ضد زنگ 0.8mm-5.8mm 1.0m-6.0m یا سفارشی
| نام محصول: | پروفیل استیل ضد زنگ |
|---|---|
| امکانات: | فولاد ضد زنگ U کانال C کانال |
| مواد: | SS201/SS304/SS316، Q235/Q235B/Q345، آلومینیوم و غیره |
نوار کویل فولادی ضد زنگ نورد سرد سرد 0.1mm-3.0mm 2b
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
کویل فولادی گالوانیزه رنگی Ral از پیش رنگ شده PPGI 40g/M2 تا 275g/M2 0.125mm تا 4.0mm
| نام محصول: | PPGI |
|---|---|
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
دایره ضد زنگ 0.17 تا 1.5 میلی متر
| نام محصول: | ورق گرد فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نوع مواد: | مغناطیسی / غیر مغناطیسی |
| کاربرد: | ساخت و ساز، ظروف آشپزخانه، دکوراسیون، شیمیایی، صنعت |
سیم پیچ 0.125mm تا 4.0mm PPGI 600mm تا 1500mm ISO JIS AS EN ASTM
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
|---|---|
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.125mm تا 4.0mm |
سیم فولادی فنر ضد زنگ 0.20-12.50mm DIN 17223-1 برای بافندگی صفحه درب
| نام محصول: | سیم جوش فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| موارد استفاده: | فنر، مبلمان، درب، پرده، بافندگی، پره، خودرو، صنعتی |
کویل فولادی ضد زنگ ASTM AISI EN 201 202
| بسته: | بسته صادرات استاندارد |
|---|---|
| گواهی: | ISO، SGS، BV، و غیره |
| طول: | 1000mm-6000mm |
سیم پیچ فولادی از پیش رنگ شده ISO JIS PPGI AS EN ASTM Q195 Q235 Q345
| نام محصول: | PPGI |
|---|---|
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |

