همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
40 گرم / متر مربع تا 275 گرم / متر مربع ورق فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده در سیم پیچ 0.125 میلی متر تا 4.0 میلی متر
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
|---|---|
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
| پوشش روی: | 40 گرم در متر مربع تا 275 گرم در متر مربع |
AISI نورد سرد کویل SS فولاد ضد زنگ 316L 410S 430 1000*2000mm
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
|---|---|
| عرض: | 1219 میلی متر، 1250 میلی متر، 1500 میلی متر، 1800 میلی متر |
| طول: | همان طور که خواسته شده |
0.125mm تا 4.0mm PPGI
| نام محصول: | کویل / ورق فولادی PPGI |
|---|---|
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
Q195 Q235 Q345 فولاد گالوانیزه پیش رنگ ISO JIS AS EN ASTM
| نام محصول: | کویل / ورق فولادی از پیش رنگ شده |
|---|---|
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
پروفیل فولادی زاویه برش خمشی 0.5mm-3.00mm 50x37mm-400x104mm
| نام محصول: | پروفیل فولادی زاویه |
|---|---|
| امکانات: | فولاد ضد زنگ U کانال C کانال |
| مواد: | SS201/SS304/SS316، Q235/Q235B/Q345، آلومینیوم و غیره |
خمکاری برش کربن فولاد C کانال
| نام محصول: | پروفیل استیل ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 0.8mm-5.8mm، یا سفارشی |
| طول ها: | 1.0-6.0 متر یا سفارشی |
ورق فولاد کربنی نورد گرم
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| استاندارد: | AISI، ASTM، DIN، JIS، GB، JIS، SUS، EN، و غیره. |
سیم فولادی فنری DIN 17223-1
| نام محصول: | سیم فولادی |
|---|---|
| استاندارد: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| اندازه سیم: | 0.20-12.50 میلی متر |
ورق فولاد کربن Q345B Q345C
| نام محصول: | ورق فولادی کربنی نورد گرم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
| استاندارد: | AISI، ASTM، DIN، JIS، GB، JIS، SUS، EN، و غیره. |
فنر مارپیچ صنعتی SAE1050 SAE1055 SAE1060
| استاندارد: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
|---|---|
| اندازه سیم: | 0.20-12.50 میلی متر |
| نام محصول: | سیم فولادی |

