Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Γωνιακή ράβδος κοπής από ανοξείδωτο χάλυβα 50x37mm-400x104mm
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Κανάλι C από ανοξείδωτο χάλυβα U |
| Υλικό: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, αργίλιο, κ.λπ. |
0,8mm-5,8mm προφίλ από ανοξείδωτο ατσάλι SS201/SS304/SS316 2,44/3,05/4m
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Κανάλι καναλιών Γ του U ανοξείδωτου |
| Υλικό: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, αργίλιο, κ.λπ. |
Γωνιακή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα κάμψης 0,8mm-5,8mm 1,0m-6,0m ή προσαρμοσμένη
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Κανάλι καναλιών Γ του U ανοξείδωτου |
| Υλικό: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, αργίλιο, κ.λπ. |
Χονδρική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ λουρίδα 0.1mm3.0mm 2b σπειρών ανοξείδωτου
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, κ.λπ. |
Χρώμα Ral Προβαμμένο Πηνίο Γαλβανισμένου Χάλυβα PPGI 40g/M2 έως 275g/M2 0,125mm έως 4,0mm
| Όνομα προϊόντων: | PPGI |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
Ανοξείδωτος κύκλος 0,17mm έως 1,5mm
| Όνομα προϊόντων: | Στρογγυλό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικός τύπος: | Μαγνητικός/Non-Magnetic |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, σκεύος για την κουζίνα, διακόσμηση, χημική ουσία, βιομηχανία |
Πηνίο 0,125 mm έως 4,0 mm PPGI 600 mm έως 1500 mm ISO JIS AS EN ASTM
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
| Πάχος: | 0.125mm 4.0mm |
Σύρμα από ανοξείδωτο ελατήριο 0,20-12,50 mm DIN 17223-1 για ύφανση σήτας πόρτας
| Όνομα προϊόντων: | σύρμα συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Χρήσεις: | Ελατήρια, Έπιπλα, Πόρτα, Οθόνη, Υφαντική, Ακτίνες, Όχημα, Βιομηχανική |
EN σπείρα ανοξείδωτου 201 202 ASTM AISI
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
ISO JIS PPGI AS EN ASTM Προβαμμένο πηνίο χάλυβα Q195 Q235 Q345
| Όνομα προϊόντων: | PPGI |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |

