Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
HL Finish 304 Paslanmaz Çelik Bobin Şeridi BA 2B 8K AiSi Kesme
| Başvuru: | Bina, İnşaat, Dekorasyon vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-4mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya gerektiği gibi |
BA HL Bitmiş 304 Paslanmaz Çelik Bobin Şeridi SUS 2b
| Standart: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| sertifika: | JIS, ISO9001 |
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya gerektiği gibi |
Gıda Endüstrisi için AISI 304 Paslanmaz Çelik Rulo 0.1mm Şerit Delme
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-4mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya gerektiği gibi |
Ayna Bitmiş 304 Paslanmaz Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş 0.1mm 4mm İnşaat İçin Şeritler
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Genişlik: | 1219mm,1250mm,1500mm,1800mm |
| Kalınlık: | 0.1mm-4mm veya gerektiği gibi |
Aisi 4mm 304 Paslanmaz Çelik Rulo Çözme 100mm 2D HL
| Standart: | ASTM, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 301L,301,316L,316,304,304L |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş Soğuk Haddelenmiş |
Değirmen Kenarı Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 1000mm-2000mm Genişlik Kaynağı
| Yüzey: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
| İşleme Hizmeti: | Kesme, Büküm, Kaynak, Delme, Vb. |
304 316 Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Galvanizli Uzunluk 1000mm - 6000mm
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
|---|---|
| paket: | Standart İhracat Paketi |
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
Bina için 8K Yüzey Paslanmaz Çelik Finish Bobin Şerit Malzemesi
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
Kimya İçin Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Rulo 440A 2B 2500mm
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş Soğuk Haddelenmiş |
| Adedi: | 5 Ton |
304 / 304l Paslanmaz Çelik Rulo Fırçalanmış AISI Soğuk Haddelenmiş 100mm
| Kalınlık: | 0.1mm-4mm veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya gerektiği gibi |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |

