Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
Ba Saç Çizgisi Ayna SS Bobin 201 2b Paslanmaz Çelik Şerit 0.1mm
| Standart: | GB, AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Bobin Ağırlığı: | 3-5 Ton / Bobin veya İsteğiniz Olarak |
Yarık Kenar 304 Paslanmaz Çelik Rulo 1000mm - 1550mm 6.0mm
| Liman: | Şangay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CIF, CFR, vb. |
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
ASTM AISI Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 1000mm-2000mm 2B 8K
| Yüzey: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Kesme, Büküm, Kaynak, Delme, Vb. |
| Yüzey işleme: | Cilalı, Galvanizli, Kaplamalı vb. |
Kaynak SS Paslanmaz Çelik Rulo Şerit 1219mm 1250mm Soğuk Haddelenmiş
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 3~5 Ton |
| Ödeme koşulu: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
Standart İhracat Paketi İçin HL Yüzeyli 0.1mm Standart EN Çelik Rulo
| Kalınlık: | 0.1mm-3.0mm |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, vb. |
JIS BA 4mm Paslanmaz Çelik Şerit Rulo Sıcak Haddelenmiş
| Başvuru: | Bina, İnşaat, Dekorasyon |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Kalınlık: | 0.1mm-4mm veya gerektiği gibi |
Cilalı Paslanmaz Çelik Delme Bobini 2B BA 6000mm
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
|---|---|
| Adedi: | 1 ton |
| Yüzey işleme: | Cilalı, Galvanizli, Kaplamalı vb. |
ASTM AISI sıcak haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi, 2b ba 8k kaplamalı
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Adedi: | 1 ton |
| Yüzey işleme: | Cilalı, Galvanizli, Kaplamalı vb. |
Endüstriyel Kullanım için 1000mm-2000mm Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-3.0mm |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
HL Yüzey Kaplamalı 0.1mm-3.0mm SGS Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

