همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
HL Finish 304 Stainless Steel Coil Strip BA 2B 8K AiSi Cutting
| کاربرد: | ساختمان، ساخت و ساز، دکوراسیون و غیره |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
نوار کویل فولادی ضد زنگ BA HL Finished 304 SUS 2b
| استاندارد: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| گواهی: | JIS، ISO9001 |
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
پانچ AISI 304 فولاد ضد زنگ نوار 0.1 میلی متر برای صنایع غذایی
| استاندارد: | ASTM |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
نوارهای نورد گرم 0.1 میلی متری 4 میلی متری 304 سیم پیچ فولادی ضد زنگ برای ساخت و ساز
| استاندارد: | ASTM |
|---|---|
| عرض: | 1219 میلی متر، 1250 میلی متر، 1500 میلی متر، 1800 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
کویل فولادی ضد زنگ Aisi 4mm 304 100mm 2D HL
| استاندارد: | ASTM، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301L,301,316L,316,304,304L |
| تکنیک: | نورد گرم نورد سرد |
سیم پیچ نوار فولادی ضد زنگ لبه آسیاب 1000mm-2000mm عرض جوش
| پایان سطح: | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| خدمات پردازش: | برش، خم، جوش، پانچ و غیره |
304 316 کویل فولاد ضد زنگ نوار گالوانیزه طول 1000 میلی متر - 6000 میلی متر
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
|---|---|
| بسته: | بسته صادرات استاندارد |
| کاربرد: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
8K سطح فولاد ضد زنگ مواد نوار سیم پیچ پایان برای ساختمان
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| کاربرد: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
کویل فولاد ضد زنگ 304 نورد گرم 440A 2B 2500mm برای شیمی
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| تکنیک: | نورد گرم نورد سرد |
| MOQ: | 5 تن |
کویل فولاد ضد زنگ 304 / 304 لیتر برس خورده AISI سرد نورد 100 میلی متر
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm یا در صورت نیاز |
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشکاری، روکش کردن، پانچ کردن، برش |

