Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
Kromlu ve Yağlı Q195 Q235 Q345 PPGI Galvanizli Çelik Rulo
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
| Kalınlık: | 0,125 mm ila 4,0 mm |
508mm 610mm Boyalı Gi Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş Yüzey
| Ürün adı: | Boyalı Çelik Rulo / Levha |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 40g/m2 ila 275g/m2 |
| yüzey: | Soğuk haddelenmiş Substrat / Sıcak haddelenmiş Substrat |
S220GD S250GD S280GD PPGI Boyalı Galvanizli Çelik Rulo 600mm ila 1500mm
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
| Kalınlık: | 0,125 mm ila 4,0 mm |
508mm veya 610mm önceden boyanmış çelik bobin
| Ürün adı: | Boyalı Çelik Rulo / Levha |
|---|---|
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
600mm ila 1500mm Renkli Boyalı Galvanizli Çelik Rulo 508mm Veya 610mm SGC340
| Ürün adı: | PPGI Çelik Rulo / Levha |
|---|---|
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
25x25mm-200x125mm Profil Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Özellikler: | Paslanmaz Çelik U Kanalı C Kanalı |
| Malzeme: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Alüminyum, vb. |
Doğal Renk Çemberi Paslanmaz Çelik Sac
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,AISI,EN,GB |
| Seviye: | 300 Serisi,400 Serisi,200 Serisi |
0.18mm-2.5mm Paslanmaz Çelik 304 Daire Soğuk Haddeleme 300 Serisi 400 Serisi 200 Serisi
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,AISI,EN,GB |
| Seviye: | 300 Serisi,400 Serisi,200 Serisi |
Değirmen Yarık Kenarı Paslanmaz Çelik Daire Plakası 300 Serisi 400 Serisi
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sac |
|---|---|
| Malzeme Türü: | Manyetik / Manyetik Olmayan |
| Başvuru: | İnşaat,Mutfak Gereçleri,Dekorasyon,Kimya,Sanayi |
1.0m-6.0m Paslanmaz Çelik Profil
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Malzeme: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Alüminyum, vb. |
| Boyut: | 25*25mm-200*125mm / 50*37mm-400*104mm veya özelleştirilmiş |

