Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
Taśma cewki ze stali nierdzewnej HL Finish 304 BA 2B 8K Cięcie AiSi
| Aplikacja: | Budynek, budownictwo, dekoracja itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
BA HL Wykończona taśma cewki ze stali nierdzewnej 304 SUS 2b
| Standard: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Certyfikat: | JIS, ISO9001 |
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Wykrawanie Cewka ze stali nierdzewnej AISI 304 Taśma 0,1 mm dla przemysłu spożywczego
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Lustrzane wykończenie cewki ze stali nierdzewnej 304 Walcowane na gorąco paski 0,1 mm 4 mm do budowy
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Szerokość: | 1219mm,1250mm,1500mm,1800mm |
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Odwijanie cewki ze stali nierdzewnej Aisi 4 mm 304 100 mm 2D HL
| Standard: | ASTM, JIS |
|---|---|
| Stopień: | 301L,301,316L,316,304,304L |
| Technika: | Walcowane na gorąco Walcowane na zimno |
Taśma ze stali nierdzewnej Mill Edge Spawanie o szerokości 1000 mm-2000 mm
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Usługa przetwarzania: | Cięcie, gięcie, spawanie, wykrawanie itp. |
304 316 Taśma cewki ze stali nierdzewnej ocynkowana Długość 1000 mm - 6000 mm
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Aplikacja: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
Taśma wykończeniowa ze stali nierdzewnej o powierzchni 8K do budowy
| Termin płatności: | T/T, L/C itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Aplikacja: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 304 440A 2B 2500 mm do chemii
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco Walcowane na zimno |
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
Cewka ze stali nierdzewnej 304 / 304l szczotkowana AISI walcowana na zimno 100 mm
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |

