Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
-
304 Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
Paslanmaz Çelik Çember
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Boru
-
Yaylı Çelik Tel
-
boyalı sac
-
Oluklu Sac
-
Deforme Çelik Çubuk
anahtar kelimeler [ stainless steel coil strip ] eşleşme 143 Ürünler.
Kesme Paslanmaz Köşebent 50x37mm-400x104mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Özellikler: | Paslanmaz Çelik U Kanalı C Kanalı |
| Malzeme: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Alüminyum, vb. |
0.8mm-5.8mm Profil Paslanmaz Çelik SS201/SS304/SS316 2.44/3.05/4m
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Özellikler: | Paslanmaz Çelik U Kanalı C Kanalı |
| Malzeme: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Alüminyum, vb. |
Bükme Kesme Paslanmaz Çelik Açı Çubuğu 0.8mm-5.8mm 1.0m-6.0m Veya Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Özellikler: | Paslanmaz Çelik U Kanalı C Kanalı |
| Malzeme: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Alüminyum, vb. |
Toptan Soğuk haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit 0.1mm-3.0mm 2b
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
Ral Renkli Boyalı Galvanizli Çelik Rulo PPGI 40g/M2 ila 275g/M2 0.125mm ila 4.0mm
| Ürün adı: | boyalı sac |
|---|---|
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
0,17 mm ila 1,5 mm Paslanmaz Daire
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sac |
|---|---|
| Malzeme Türü: | Manyetik / Manyetik Olmayan |
| Başvuru: | İnşaat,Mutfak Gereçleri,Dekorasyon,Kimya,Sanayi |
0,125 mm ila 4,0 mm PPGI Rulo 600 mm ila 1500 mm ISO JIS AS EN ASTM
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |
| Kalınlık: | 0,125 mm ila 4,0 mm |
Kapı Ekran Dokuma için Paslanmaz Yaylı Çelik Tel 0.20-12.50mm DIN 17223-1
| Ürün adı: | paslanmaz çelik kaynak teli |
|---|---|
| Standart: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| kullanımlar: | Yaylar, Mobilya, Kapı, Perde, Dokuma, Parmaklık, Araç, Endüstriyel |
ASTM AISI EN 201 202 Paslanmaz Çelik Rulo
| paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
ISO JIS PPGI AS EN ASTM Boyalı Çelik Rulo Q195 Q235 Q345
| Ürün adı: | boyalı sac |
|---|---|
| Standart: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
| Genişlik: | 600 mm ila 1500 mm |

