Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Τα HL τελειώνουν 304 την κοπή BA 2B 8K AiSi λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κτήριο, οικοδόμηση, διακόσμηση, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
Τα HL BA τελείωσαν τη λουρίδα SUS 2b σπειρών ανοξείδωτου 304
| Πρότυπα: | ASTM ΜΒ JIS DIN |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | JIS, ISO9001 |
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
Punching AISI 304 σπείρα 0.1mm ανοξείδωτου λουρίδα για τη βιομηχανία τροφίμων
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
Ο καθρέφτης τελείωσε τη σπείρα ανοξείδωτου 304 καυτή - κυλημένες λουρίδες 0.1mm 4mm για την κατασκευή
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Πλάτος: | 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm |
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
Aisi 4mm σπείρα Decoiling ανοξείδωτου 304 100mm 2$α HL
| Πρότυπα: | ASTM, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 301L, 301,316L, 316,304,304L |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Σπείρα 1000mm2000mm λουρίδων ανοξείδωτου ακρών μύλων συγκόλληση πλάτους
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κοπή, κάμψη, ένωση, Punching, κ.λπ. |
γαλβανισμένο λουρίδα μήκος σπειρών ανοξείδωτου 304 316 1000mm - 6000mm
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, κ.λπ. |
8K το ανοξείδωτο επιφάνειας τελειώνει το υλικό λουρίδων σπειρών για την οικοδόμηση
| Όρος πληρωμής: | T/T, L/C κ.λπ. |
|---|---|
| Άκρη: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, κ.λπ. |
Καυτός - κυλημένη σπείρα 440A 2B 2500mm ανοξείδωτου 304 για τη χημεία
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| MOQ: | 5 τόνοι |
304 / 304l το ανοξείδωτο βουρτσισμένο σπείρα AISI cold-rolled 100mm
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή όπως απαιτείται |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |

