همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
کویل فولادی گالوانیزه Q195 Q235 Q345 PPGI کروم شده و روغنی
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
|---|---|
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.125mm تا 4.0mm |
بستر نورد گرم کویل فولادی Gi 508 میلی متری 610 میلی متری از پیش رنگ شده
| نام محصول: | کویل / ورق فولادی از پیش رنگ شده |
|---|---|
| پوشش روی: | 40 گرم در متر مربع تا 275 گرم در متر مربع |
| لایه: | بستر نورد سرد / بستر نورد گرم |
سیم پیچ فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده S220GD S250GD S280GD PPGI 600 میلی متر تا 1500 میلی متر
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
|---|---|
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.125mm تا 4.0mm |
سیم پیچ فولادی 508 میلی متری یا 610 میلی متری از پیش رنگ شده
| نام محصول: | کویل / ورق فولادی از پیش رنگ شده |
|---|---|
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
سیم پیچ فولادی گالوانیزه رنگی 600 تا 1500 میلی متر 508 میلی متر یا 610 میلی متر SGC340
| نام محصول: | کویل / ورق فولادی PPGI |
|---|---|
| استاندارد: | ISO، JIS، AS EN، ASTM |
| عرض: | 600 میلی متر تا 1500 میلی متر |
25x25mm-200x125mm پروفیل فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | پروفیل استیل ضد زنگ |
|---|---|
| امکانات: | فولاد ضد زنگ U کانال C کانال |
| مواد: | SS201/SS304/SS316، Q235/Q235B/Q345، آلومینیوم و غیره |
ورق فولادی ضد زنگ دایره رنگ طبیعی
| نام محصول: | ورق گرد فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM,JIS,AISI,EN,GB |
| مقطع تحصیلی: | سری 300، سری 400، سری 200 |
0.18mm-2.5mm فولاد ضد زنگ 304 نورد سرد دایره ای 300 سری 400 سری 200
| نام محصول: | ورق گرد فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM,JIS,AISI,EN,GB |
| مقطع تحصیلی: | سری 300، سری 400، سری 200 |
ورق دایره ای فولادی ضد زنگ لبه شکاف آسیاب سری 300 سری 400
| نام محصول: | ورق گرد فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نوع مواد: | مغناطیسی / غیر مغناطیسی |
| کاربرد: | ساخت و ساز، ظروف آشپزخانه، دکوراسیون، شیمیایی، صنعت |
نمایه فولادی 1.0-6.0 متری
| نام محصول: | پروفیل استیل ضد زنگ |
|---|---|
| مواد: | SS201/SS304/SS316، Q235/Q235B/Q345، آلومینیوم و غیره |
| اندازه: | 25*25mm-200*125mm / 50*37mm-400*104mm، یا سفارشی |

