همه محصولات
-
نوار کویل فولادی ضد زنگ
-
کویل فولادی ضد زنگ 304
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد
-
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم
-
میله استیل ضد زنگ
-
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
-
لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل
-
دایره استیل ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
ورق فولادی کربنی نورد گرم
-
پروفیل کربن استیل
-
لوله کربن فولادی
-
سیم فولادی فنری
-
PPGI
-
ورق فولادی راه راه
-
میله فولادی تغییر شکل یافته
کلید واژه ها [ stainless steel coil strip ] همخوانی داشتن 143 محصولات.
Ba Hairline Mirror SS Coil 201 2b نوار فولادی ضد زنگ 0.1mm
| استاندارد: | GB، AiSi، ASTM، Bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| وزن کویل: | 3-5 تن / کویل یا به عنوان درخواست شما |
سیم پیچ لبه شکاف 304 فولاد ضد زنگ 1000mm - 1550mm 6.0mm
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CIF، CFR، و غیره |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
سیم پیچ نوار فولادی ضد زنگ ASTM AISI 1000mm-2000mm 2B 8K
| پایان سطح: | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
|---|---|
| خدمات پردازش: | برش، خم، جوش، پانچ و غیره |
| درمان سطحی: | جلا، گالوانیزه، روکش شده و غیره |
نوار کویل فولاد ضد زنگ جوش SS 1219mm 1250mm نورد سرد
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
|---|---|
| وزن کویل: | 3 تا 5 تن |
| شرایط پرداخت: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
سیم پیچ فولادی استاندارد EN 0.1 میلی متری با سطح HL برای بسته صادرات استاندارد
| ضخامت: | 0.1mm-3.0mm |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
کویل نوار فولادی ضد زنگ JIS BA 4 میلی متری نورد گرم
| کاربرد: | ساختمان، ساخت و ساز، تعمیرات |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM |
| ضخامت: | 0.1mm-4mm یا در صورت نیاز |
کویل پانچ فولاد ضد زنگ صیقلی 2B BA 6000mm
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
|---|---|
| MOQ: | 1 تن |
| درمان سطحی: | جلا، گالوانیزه، روکش شده و غیره |
نوار کویل فولادی ضد زنگ نورد گرم ASTM AISI با روکش 2b ba 8k
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 تن |
| درمان سطحی: | جلا، گالوانیزه، روکش شده و غیره |
نوار کویل فولادی 1000-2000 میلی متری برای مصارف صنعتی
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-3.0mm |
| طول: | 1000mm-6000mm |
نوار سیم پیچ فولادی ضد زنگ 0.1-3.0 میلی متر SGS با سطح HL
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |

