Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
Cięcie kątownika ze stali nierdzewnej 50x37mm-400x104mm
| Nazwa produktu: | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Cechy: | Kanał U ze stali nierdzewnej Kanał C |
| Materiał: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium itp. |
Profil 0,8 mm-5,8 mm ze stali nierdzewnej SS201/SS304/SS316 2,44/3,05/4m
| Nazwa produktu: | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Cechy: | Kanał U ze stali nierdzewnej Kanał C |
| Materiał: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium itp. |
Gięcie Cięcie Kątownik ze stali nierdzewnej 0,8 mm-5,8 mm 1,0 m-6,0 m lub dostosowany
| Nazwa produktu: | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Cechy: | Kanał U ze stali nierdzewnej Kanał C |
| Materiał: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium itp. |
Hurtowa taśma cewki ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,1 mm-3,0 mm 2b
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
Ral Color Prepainted Galvanized Steel Coil PPGI 40g / M2 do 275g / M2 0,125 mm do 4,0 mm
| Nazwa produktu: | PPGI |
|---|---|
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
Koło ze stali nierdzewnej od 0,17 mm do 1,5 mm
| Nazwa produktu: | Okrągły arkusz ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| typ materiału: | Magnetyczne / Niemagnetyczne |
| Aplikacja: | Budownictwo, naczynia kuchenne, dekoracje, chemia, przemysł |
Cewka PPGI od 0,125 mm do 4,0 mm Od 600 mm do 1500 mm ISO JIS AS EN ASTM
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
| Grubość: | 0,125 mm do 4,0 mm |
Drut ze stali sprężynowej ze stali nierdzewnej 0,20-12,50 mm DIN 17223-1 do tkania ekranów drzwiowych
| Nazwa produktu: | drut spawalniczy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| zwyczaje: | Sprężyny, meble, drzwi, ekran, tkactwo, szprychy, pojazd, przemysł |
ASTM AISI EN 201 202 Cewka ze stali nierdzewnej
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, SGS, BV itp. |
| Długość: | 1000mm-6000mm |
ISO JIS PPGI AS EN ASTM Malowana stalowa cewka Q195 Q235 Q345
| Nazwa produktu: | PPGI |
|---|---|
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |

