Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
Ba Hairline Mirror SS Cewka 201 2b Taśma ze stali nierdzewnej 0,1 mm
| Standard: | GB, AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Termin płatności: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Waga cewki: | 3-5 ton / cewka lub na żądanie |
Cewka ze stali nierdzewnej 304 ze szczeliną krawędziową 1000 mm - 1550 mm 6,0 mm
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp. |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CIF, CFR itp. |
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Cewka taśmowa ze stali nierdzewnej AISI ASTM 1000 mm-2000 mm 2B 8K
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Cięcie, gięcie, spawanie, wykrawanie itp. |
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowane, ocynkowane, powlekane itp. |
Spawanie Taśma cewki ze stali nierdzewnej SS 1219 mm 1250 mm Walcowana na zimno
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Waga cewki: | 3 ~ 5 ton |
| Termin płatności: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
0,1 mm standardowa cewka stalowa EN z wykończeniem powierzchni HL dla standardowego pakietu eksportowego
| Grubość: | 0,1 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Termin płatności: | T/T, L/C itp. |
Taśma ze stali nierdzewnej JIS BA 4 mm walcowana na gorąco
| Aplikacja: | Budynek, budowa, deaoracja |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Polerowana cewka wykrawająca ze stali nierdzewnej 2B BA 6000 mm
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowane, ocynkowane, powlekane itp. |
Walcowana na gorąco taśma ze stali nierdzewnej ASTM AISI z wykończeniem 2b ba 8k
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowane, ocynkowane, powlekane itp. |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej 1000 mm-2000 mm do zastosowań przemysłowych
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-3,0 mm |
| Długość: | 1000mm-6000mm |
Taśma cewki ze stali nierdzewnej SGS 0,1 mm-3,0 mm z wykończeniem powierzchni HL
| Termin płatności: | T/T, L/C itp. |
|---|---|
| Długość: | 1000mm-6000mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

