Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
Chromowana i naoliwiona cewka ze stali ocynkowanej Q195 Q235 Q345 PPGI
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
| Grubość: | 0,125 mm do 4,0 mm |
508 mm 610 mm Premalowana cewka stalowa Gi Podłoże walcowane na gorąco
| Nazwa produktu: | Wstępnie malowana stalowa cewka / blacha |
|---|---|
| Cynkowanie: | 40g/m2 do 275g/m2 |
| podłoże: | Podłoże walcowane na zimno / Podłoże walcowane na gorąco |
S220GD S250GD S280GD PPGI Malowana cewka ze stali ocynkowanej od 600 mm do 1500 mm
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
| Grubość: | 0,125 mm do 4,0 mm |
Cewka ze stali malowanej o średnicy 508 mm lub 610 mm
| Nazwa produktu: | Wstępnie malowana stalowa cewka / blacha |
|---|---|
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
600 mm do 1500 mm Kolorowa cewka ze stali ocynkowanej 508 mm lub 610 mm SGC340
| Nazwa produktu: | Stalowa cewka / arkusz PPGI |
|---|---|
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
25x25mm-200x125mm Profil ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Cechy: | Kanał U ze stali nierdzewnej Kanał C |
| Materiał: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium itp. |
Blacha ze stali nierdzewnej w kolorze naturalnym
| Nazwa produktu: | Okrągły arkusz ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, EN, GB |
| Stopień: | Seria 300, seria 400, seria 200 |
0,18 mm-2,5 mm Stal nierdzewna 304 Koło walcowane na zimno Seria 300 Seria 400 Seria 200
| Nazwa produktu: | Okrągły arkusz ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, AISI, EN, GB |
| Stopień: | Seria 300, seria 400, seria 200 |
Płyta okrągła ze stali nierdzewnej z krawędzią szczelinową Seria 300 Seria 400
| Nazwa produktu: | Okrągły arkusz ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| typ materiału: | Magnetyczne / Niemagnetyczne |
| Aplikacja: | Budownictwo, naczynia kuchenne, dekoracje, chemia, przemysł |
Profil ze stali nierdzewnej 1,0 m-6,0 m
| Nazwa produktu: | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium itp. |
| Rozmiar: | 25 * 25 mm-200 * 125 mm / 50 * 37 mm-400 * 104 mm lub dostosowane |

