Wszystkie produkty
-
Taśma cewki ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej 304
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Pręt ze stali nierdzewnej
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Koło ze stali nierdzewnej
-
Kątownik ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco
-
Profil ze stali węglowej
-
Rura ze stali węglowej
-
Drut ze stali sprężynowej
-
PPGI
-
Blacha stalowa falista
-
Zdeformowany stalowy pręt
słowa kluczowe [ stainless steel coil strip ] mecz 143 produkty.
40g / M2 do 275g / M2 Malowana blacha stalowa ocynkowana w cewce 0,125 mm do 4,0 mm
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
| Cynkowanie: | 40g/m2 do 275g/m2 |
AISI Walcowana na zimno cewka SS Stal nierdzewna 316L 410S 430 1000 * 2000 mm
| Grubość: | 0,1 mm-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 1219mm,1250mm,1500mm,1800mm |
| długość: | Jako wymagane |
0,125 mm do 4,0 mm PPGI
| Nazwa produktu: | Stalowa cewka / arkusz PPGI |
|---|---|
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
Q195 Q235 Q345 Wstępnie malowana stal ocynkowana ISO JIS AS EN ASTM
| Nazwa produktu: | Wstępnie malowana stalowa cewka / blacha |
|---|---|
| Standard: | ISO, JIS, AS EN, ASTM |
| Szerokość: | 600mm do 1500mm |
Gięcie Kąt cięcia Profil stalowy 0,5 mm-3,00 mm 50x37mm-400x104mm
| Nazwa produktu: | Kątowy profil stalowy |
|---|---|
| Cechy: | Kanał U ze stali nierdzewnej Kanał C |
| Materiał: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, aluminium itp. |
Gięcie Cięcie Kanał C ze stali węglowej
| Nazwa produktu: | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 mm-5,8 mm lub dostosowane |
| Długości: | 1,0 m-6,0 m lub dostosowane |
Blacha ze stali węglowej walcowanej na gorąco
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN itp. |
DIN 17223-1 Drut ze stali sprężynowej
| Nazwa produktu: | Stalowy drut |
|---|---|
| Standard: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
| Rozmiar przewodu: | 0,20-12,50 mm |
Q345B Q345C Blacha ze stali węglowej
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Standard: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN itp. |
Przemysłowa spiralna sprężyna śrubowa SAE1050 SAE1055 SAE1060
| Standard: | DIN 17223-1, EN 10270-1, JIS G 3521, IS 4454, A 227M, GB/T 4357, GB/T4358 |
|---|---|
| Rozmiar przewodu: | 0,20-12,50 mm |
| Nazwa produktu: | Stalowy drut |

