Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Hairline σπείρα 201 λουρίδα 0.1mm καθρεφτών SS BA ανοξείδωτου 2b
| Πρότυπα: | ΜΒ, AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Όρος πληρωμής: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
| Βάρος σπειρών: | 3-5 τόνοι/σπείρα ή ως αίτημά σας |
Άκρη 304 σπείρα ανοξείδωτου 1000mm - 1550mm 6.0mm σχισμών
| Λιμένας: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Όρος τιμών: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR, κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.3MM6.0MM |
Σπείρα 1000mm2000mm 2B 8K λουρίδων ανοξείδωτου ASTM AISI
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κοπή, κάμψη, ένωση, Punching, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, γαλβανισμένος, ντυμένος, κ.λπ. |
Λουρίδα 1219mm 1250mm σπειρών ανοξείδωτου συγκόλλησης SS cold-rolled
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Βάρος σπειρών: | 3~5 τόνοι |
| Όρος πληρωμής: | FOB CIF CFR DDP DDU DAP |
σπείρα χάλυβα 0.1mm η τυποποιημένη EN με την επιφάνεια HL τελειώνει για την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής
| Πάχος: | 0.1mm3.0mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C κ.λπ. |
Σπείρα λουρίδων ανοξείδωτου BA 4mm JIS καυτή - κυλημένος
| Εφαρμογή: | Κτήριο, οικοδόμηση, Deaoration |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Πάχος: | 0.1mm4mm ή όπως απαιτείται |
Γυαλισμένο Punching ανοξείδωτου BA 6000mm σπειρών 2B
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| MOQ: | 1 τόνος |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, γαλβανισμένος, ντυμένος, κ.λπ. |
ASTM AISI καυτό - η κυλημένη λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου με το BA 8k 2b τελειώνει
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 τόνος |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, γαλβανισμένος, ντυμένος, κ.λπ. |
λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου 1000mm2000mm για τη βιομηχανική χρήση
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm3.0mm |
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
SGS 0.1mm3.0mm η λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου με την επιφάνεια HL τελειώνει
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C κ.λπ. |
|---|---|
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |

