Όλα τα Προϊόντα
-
Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
-
304 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα
-
ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα θερμής έλασης
-
break
-
Σωλήνας από ανθρακούχο χάλυβα
-
Σύρμα από χάλυβα ελατηρίου
-
PPGI
-
Κυματοειδές φύλλο χάλυβα
-
Παραμορφωμένη ράβδος χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil strip ] αγώνας 143 προϊόντα.
Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα χρωμιωμένο και λαδωμένο Q195 Q235 Q345 PPGI
| Πρότυπα: | ISO, JIS, ΩΣ EN, ASTM |
|---|---|
| πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
| Πάχος: | 0.125mm 4.0mm |
Υπόστρωμα θερμής έλασης 508mm 610mm Προβαμμένο Gi Steel Coil
| Όνομα προϊόντων: | Προβαμμένο Ατσάλινο Πηνίο / Φύλλο |
|---|---|
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 40g/m2 έως 275g/m2 |
| Υπόστρωμα: | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ υπόστρωμα/καυτός - κυλημένο υπόστρωμα |
S220GD S250GD S280GD PPGI Προβαμμένο πηνίο γαλβανισμένο χάλυβα 600mm έως 1500mm
| Πρότυπα: | ISO,JIS,AS EN,ASTM |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
| Πάχος: | 0.125mm 4.0mm |
508mm ή 610mm προβαμμένο χαλύβδινο πηνίο
| Όνομα προϊόντων: | Προβαμμένο Ατσάλινο Πηνίο / Φύλλο |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO, JIS, ΩΣ EN, ASTM |
| Πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
Πηνίο 600mm έως 1500mm έγχρωμο προβαμμένο γαλβανισμένο χάλυβα 508mm ή 610mm SGC340
| Όνομα προϊόντων: | Πηνίο χάλυβα PPGI / Φύλλο |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO, JIS, ΩΣ EN, ASTM |
| πλάτος: | 600mm έως 1500mm |
25x25mm-200x125mm προφίλ από ανοξείδωτο ατσάλι
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Κανάλι καναλιών Γ του U ανοξείδωτου |
| Υλικό: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, αργίλιο, κ.λπ. |
Φύλλο από ανοξείδωτο ατσάλι σε φυσικό χρώμα κύκλου
| Όνομα προϊόντων: | Στρογγυλό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Βαθμός: | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές |
0,18mm-2,5mm Ανοξείδωτο ατσάλι 304 Circle Cold Rolling 300 Series 400 Series 200 Series
| Όνομα προϊόντων: | Στρογγυλό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Βαθμός: | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές |
Πλάκα κύκλου από ανοξείδωτο ατσάλι με σχισμή μύλου 300 Series 400 Series
| Όνομα προϊόντων: | Στρογγυλό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικός τύπος: | Μαγνητικό / Μη Μαγνητικό |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, σκεύος για την κουζίνα, διακόσμηση, χημική ουσία, βιομηχανία |
Προφίλ από ανοξείδωτο χάλυβα 1,0m-6,0m
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | SS201/SS304/SS316, Q235/Q235B/Q345, Αλουμίνιο κ.λπ. |
| Μέγεθος: | 25*25mm-200*125mm/50*37mm-400*104mm, ή προσαρμοσμένος |

